М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Аня199823
Аня199823
02.11.2022 19:50 •  Литература

Заливали надписи, и гуляли с подписью. не могли уйти, если бы не ты! он пришел на к ним, отомстил за все поступки! и окончил только он, нет его уже на свете. подскажите автора , и название!

👇
Ответ:
dimalol3373
dimalol3373
02.11.2022
Максим Горький
"Детство"
4,6(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Китайська література — одна з найдавніших літератур світу, її історія налічує три тисячі років. Класична китайська поезія досі є неперевершеним зразком мистецтва, предметом вивчення і захоплення наших сучасників. Основа авторської китайської поезії була закладена ще Конфуцієм: він стверджував, що вірш повинен ототожнюватися з тим, що людина бачить, думає і відчуває. Автор, створюючи вірш, повинен бути безкомпромісно щирим. Тому китайська поезія не знала вимислу у європейському значенні цього слова, вона була абсолютно правдивою у зображенні подій, думок та почуттів поета: «Китайська поезія—- це документ». Для китайського поета дійсність була багатшою за будь-який вимисел.

У своїх віршах китайські поети намагалися досягти досконалості через гармонійність форми та стриманість виражальних засобів. Довершеність вірша визначалася його відповідністю жорстким поетичним нормам та законам. За відповідність віршів визначеним нормам поетам часто присвоювали встановлені розряди. Оцінювання було суворим, і якщо поет претендував на перший розряд, він повинен був показати блискуче володіння технікою складання віршів, бездоганний смак, благородну стриманість у висловах, щирість думок та почуттів.

Вірші пронизували весь побут Китаю. Для вступу на державну службу складали іспити, серед яких був іспит зі складання віршів. Віршами писали послання друзям, відгукувалися на важливі події громадського і особистого життя, віршами ж писали епітафії. Уміння писати вірші особливо цінувалося тому, що кожен китаєць був тонким знавцем поезії. Хороший вірш, написаний бездоганним каліграфом, ставав реліквією. А якщо його особисто писав відомий поет — ця реліквія ставала безцінною.

4,4(3 оценок)
Ответ:
Abdul18
Abdul18
02.11.2022
     В этом образе Лермонтовым были отражены лучшие черты русского характера:
     1. Он ценит и любит свою семью, близко к сердцу воспринимает нанесённые жене оскорбления.
     2. Он смелый человек. Это проявляется в вызове на кулачный бой Кирибеевича, который был опричником. Во времена Ивана грозного таких опричников боялись все: им было позволено многое, а если их решался кто-то наказать, то и сам страдал от этого.
     3. Он обладает большой нравственной силой. Она основа на том, что Калашников - честный человек, ему нечего стыдиться перед другими людьми и перед самим собой. Из-за этого он одерживает нравственную победу над врагом ещё до начала боя (глаза Кирибеевича затуманиваются, лицо бледнеет). 
     Честь же не позволяет Калашникову и опозориться, рассказав царю правду о причине убийства врага (и, возможно так свою жизнь).
4,4(65 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ