Чи часто ми, називаючи когось другом, задумуємось, а що ж це насправді таке – справжня дружба? Мабуть, що ні. Хтось один скаже: „В мене дуже багато друзів!”, але якщо його спитати, хто для нього є справжнім другом, він задумається і не зможе відразу відповісти.А яким же має бути справжній друг? Чи є якісь загальнообов’язкові правила , „закони” справжньої дружби? На мою думку, правил немає і не бути не може. Тому що дружба вище цього...У кожного свої уявлення про дружбу і справжнього друга. Для когось справжній друг – це той, хто „завжди ходить зі мною на різні вечірки і може позичити мені грошей”, а для когось – зовсім ні.Для мене справжній друг – це той, хто не обмане і скаже правду, якою б гіркою вона не була. А ще друг ніколи не відмовить у до Коли потрапляєш в складну ситуацію, то першою протягнутою рукою буде рука СПРАВЖНЬОГО друга і, коли втрачаєш сили йти по життю далі, першим плечем підтримки буде плече СПРАВЖНЬОГО друга.Друг перевіряється в біді і, щоб зрозуміти, чи друг поряд з тобою, треба ще пуд солі з’їсти з цією людиною.Скористаюсь однією мудрістю: „Легко померти за друга, але важко знайти такого друга, за якого легко померти!” Я згодна, і можу ще додати, що дружба перевіряється часом і життєвими ситуаціями.Підсумовуючи, можу сказати, що, справді, дружба не має законів, але, на мою думку, має бути табу. Табу на що? На зраду і на корисливість. Адже, коли з’являється або те, або інше, то дружба перестає існувати, як на мене. А ви зі мною згодні?
Стихотворение было написано с использованием приема аллегория. в основу данной стихотворной работы легла древнегреческая легенда про ариона. он был певцом, который исполняет лирические перед знатными особами. за это они щедро награждали его. по легенде, после одного из таких выступлений арион получил сундук с несметными сокровищами, но на обратном пути был ограблен моряками и выброшен за борт. ариону удалось спасти свою жизнь, приплывшему дельфину. в стихотворение "арион" пушкин сравнивает себя с древнегреческим певцом, но немного видоизменяет сюжет легенды.
Глава 1. троекуров богатый помещик, по соседству с ним живет дубровский, они были хорошими друзьями. на одном из обедов у троекурова, дубровский узнает о том что лес их семьи воруют (все что там растет). после этой ситуации дубровский приказывает высечь воров и отобрать лошадей. узнав об этом троекуров сосредотачивается на мести, вступая в сговор с заседателем шабашкиным. глава 2. начало судебного разбирательства где дудровский не смог отстоять свои права. некий спицын уверяет что имения дубровского незаконны и троекуров подписывает бумаги, которые его право на имение дубровских, этот же документ предлагают подписать дубровскому, но он впадает в шок и его увозят домой.глава 3. после всего дубровский совсем плох, нянька отправляет письмо его сыну, он немедленно выезжает к отцу.