М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Софи1138
Софи1138
15.12.2022 15:13 •  Литература

Нужна характеристика любого героя из пьесы "раскіданае гняздо" !

👇
Ответ:
Medewjik
Medewjik
15.12.2022
Селянін-бядняк Лявон Зяблік атрымаў у спадчыну ад бацькі невялікі кусок арандаванай панскай зямлі. Яшчэ дзяды і прадзеды апрацоўвалі гэтую зямлю. Але парадкі змяніліся. 3-за мяжы вярнуўся малады пан і пачаў зганяць з зямлі арандатараў. Пяць гадоў судзіўся з дваром Лявон Зяблік, шукаў справядлівасці, але нічога не дабіўся, бо царскі суд абараняе інтарэсы багатых. Даведзены да роспачы, Лявон Зяблік сканчвае жыццё самагубствам. Пасля смерці бацькі права на зямлю з новай сілай адстойвае яго старэйшы сын Сымон. Галоўнае ў яго характары — гэта свабодалюбства, нянавісць да прыгнятальнікаў, вера ў свае сілы. У адрозненне ад бацькі, Сымон гнеўна пратэстуе супраць несправядлівасці. Ён уступав на шлях рэвалюцыйнай барацьбы. Стаць на гэты шлях яму дапамагае Незнаемы — прафесійны рэвалюцыянер. Разам з Незнаемым Сымон ідзе на «Вялікі сход! Па Бацькаўшчыну!»

Зоська — сястра Сымона — таксама імкнецца да лепшага жыцця, шукае праўду, але не можа знайсці яе, бо жыве ў казачным свеце. Лес яе складваецца трагічна: яна пакахала паніча і жадае прымірыць з ім Сымона, шчыра верыць, што сваім каханнем можа выратаваць сям'ю. Але жыццё разбівае мары Зоські. I яна разам з Сымонам ідзе на «Вялікі сход! Па Бацькаўшчыну!».

Марыля — жонка Лявона Зябліка — натура цярплівая, пакорная. Яна таксама хоча прымірыць Сымона з панічом, угаворвае яго ісці ў двор на службу.

(Выбирай любого.)
4,7(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lexa123assasin
lexa123assasin
15.12.2022
Ми живемо у величезному і парадоксальному світі. Тут голод сусідить із розкішшю, бідність – з багатством, щастя – з горем. Одні люди в нашому світі натискають кнопки смартфонів, їздять в автомобілях, літають літаками, купаються в гарячому душі.

А хтось набирає воду відром з каламутної річки і ніколи не навчиться читати і писати.

Людство досягло технічного прогресу, але так і не досягло загального щастя. Любов, радість, веселощі, доброта і милосердя, виявляється, не залежать від зручностей і комфорту, якими живуть люди.

Медицина

за останнє сторіччя просунулася вперед колосальними темпами. Лікарі навчилися пересаджувати людські органи і вирощувати штучні. Але люди все одно хворіють і вмирають від хвороб.
На жаль, більшості людства новітні досягнення медицини недоступні. Часто медицина виявляється безсилою, коли потрібно врятувати близьку людину або благополучно народити дитину. З’явилося багато нових хвороб цивілізації – віруси, СНІД, лихоманки, синдром хронічної втоми.

У розвинених країнах люди вже майже не страждають від недоїдання або непосильної фізичної праці. Проте їх мучать стреси і неправильне харчування. Їм доступна

маса знань, в книгах, в Інтернеті, але люди в цілому поки не стають мудрішими. Більшість з них хоче просто розважатися.
А вже про забруднення навколишнього середовища, мабуть, пізно й говорити. Пора вже говорити про знищення навколишньої природи, що загрожує знищенням самого людства. Хоча, з іншого боку, люди хоча б задумалися про те, що вони творять з природою.

Жити в сучасному світі не стає легше. Я думаю, що його врятує доброта і любов. До ближнього, до природи.

Любов, виражена у вчинках, конкретних справах, нехай і невеликих.
4,8(100 оценок)
Ответ:
ЭЩЩКЕРЕЕЕ
ЭЩЩКЕРЕЕЕ
15.12.2022

Світ постійно змінюється, в кращу чи гіршу сторону, але разом з ним постійно змінюється і людина. Кожне покоління людей відрізняється від попереднього дуже багатьма ознаками. Зараз найпоширеніша думка, що покоління змінюються кожні 25 років. Я погоджуюсь з цим, адже цей вік - це вже початок зрілості, людина і її світогляд вже сформовані. Кожне покоління крім зовнішніх ознак в першу чергу відрізняється цінностями, поглядами на світ і на суспільство мислення. В цьому і головна причина постійних непорозумінь між батьками й дітьми.

Сучасна людина зазнала багатьох змін, і вони були досить різкими. Наше життя полегшилось з одного боку. В першу чергу це стрімка автоматизація праці, особливо в побуті. Тепер людині не обов'язково виживати серед дикої природи, багато працювати щоб створити мінімальний комфорт для життя. Побутова техніка взяла на себе багато роботи. Звісно змінились поняття моди, зовнішньо ми відрізняємось від попередніх поколінь. Але найголовніші зміни стались в нашій голові - у світогляді й в мислення.

Источник: Твір на тему Сучасна людина

4,4(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ