М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Cobachka16
Cobachka16
02.06.2022 13:16 •  Литература

Выбери из слов в скобках и подчеркни то слово, которое ты считаешь авторским. “я для тебя всего только лисица… но если ты меня (полюбишь, узнаешь, приручишь, найдёшь), мы станем нужны друг другу. ты будешь для меня (один, только один, всего один, единственный) в целом свете”. “вот мой (девиз, тайна, секрет, мудрость), он прост: (умно, зорко, правдиво, право) одно лишь сердце. самого главного глазами не увидишь”. “люди забыли эту (мысль, идею, истину, правду), но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого (узнал, приручил, полюбил, воспитал)”

👇
Ответ:
гульнар20091
гульнар20091
02.06.2022
Но если ты меня приручишь, мы станем нужны друг другу.Ты будешь для меня один в целом свете.
Вот мой секрет, он очень прост : умно одно лиш сердце.
Люди забыли эту истину, но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил.
4,4(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Cgdhksfggsfjkddf
Cgdhksfggsfjkddf
02.06.2022

Объяснение:Хорошее дело действительно никто не любил в доме Кашириных, потому что он был не такой, как все. Для семьи Кашириных он был странным, поэтому его и выгнали из дома. Хорошее дело подружился только с Алешей, и мальчик часто проводил время с этим человеком.

Поступки деда, например, очень отразились на характере героя: к примеру, наказания детей дедом.

Герой, который никого не оставит равнодушным, это, конечно же, бабушка Алеши. Это добрейшей души человек, которая всегда поддерживает, принимает героя таким, какой он естть.

4,4(42 оценок)
Ответ:
BigD13
BigD13
02.06.2022

ответ:З чорнових варіантів творів В. Симоненка і зі спогадів його сучасників нам відомо, що над кожним своїм словом автор працював дуже уважно і багато, він по декілька разів доповнював, виправляв і переробляв написане, додавав необхідний ритмічний малюнок, якнайточніші слова і вирази.

Коли я вперше дізнався про подібну манеру складання В. Симоненком поетичних творів, я був щиро вражений. Адже його поезії настільки легко читаються, що кожна з них вбирається на одному подиху. Складається відчуття, що будь-який вірш В. Симоненка написаний ним буквально «з льоту». Але якщо замислитися над сутністю поетичної творчості, стає зрозумілим, що кожний вид мистецтва, у тому числі й поезія, потребує тяжкої праці над кожним словом, кожним кольором і звуком. Навіть якщо у читача складається враження легкості і простоти, нескладної для сприйняття глибокого змісту і форми — це тільки свідчення незвичайного таланту автора. Одним з таких свідчень може бути поезія В. Симоненка «Лебеді материнства». Це зовсім невеликий за своїм обсягом твір, але за змістом він незвичайно глибокий. Сьогодні ці рядки вважаються хрестоматійними:

«За тобою завше будуть мандрувати

Очі материнські і білява хата.

І якщо впадеш ти на чужому полі,

Прийдуть з України верби і тополі,

Стануть над тобою, листям затріпочуть,

Тугою прощання душу залоскочуть.

Можна все на світі вибирати, сину,

Вибрати не можна тільки Батьківщину».

Образ матері, який створив у цій поезії автор, не розроблений докладно, не описуються якісь індивідуальні риси матері ліричного героя і навіть її зовнішність. Але твір настільки сповнений душевною чистотою і щирою любов’ю, що образ матері одразу ж оживає і постає в уяві читача. Твір дуже виразний, адже написаний він від імені матері, що дає своєму синові заповіт на все життя. Завдяки своїй силі поезія набуває водночас і загальнолюдського звучання, й українського національного характеру. Адже шанобливе ставлення до матері, як і до Батьківщини, притаманне будь-якому свідомому українцю, який поважає себе, свій рід і своїх пращурів.

Образ матері у поезії «Лебеді материнства» нерозривно пов’язаний з образом Батьківщини. Настрій цього вірша створюється не стільки через загальний зміст, скільки через зовсім незначні, на перший погляд, образи.

Я впевнений, що поезія В. Симоненка «Лебеді материнства» є одним з найкращих поетичних творів української літератури усіх часів, а ще й заповітом автора, який може взяти за життєве кредо кожен з нас, який відтворює погляди поета на суспільний та громадський обов’язок гідного українця.

Объяснение:

4,8(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ