М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
МурррKsKs
МурррKsKs
03.12.2020 12:42 •  Литература

Краткий анализ николай рубцов по вечерам

👇
Ответ:
TuyaraPotapova
TuyaraPotapova
03.12.2020
Лирический герой рассказывает о «былой Руси». Она всегда стремилась к свободе, с самого первого дня существования. В стихотворении «По вечерам» с некоторой печалью говорится об ушедшем времени.

Идея же данного произведения заключается в том, что Русь всегда останется Русью, даже спустя долгие годы («По вечерам тепло и ясно, как в те былые времена»).
4,8(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
panaitov0221
panaitov0221
03.12.2020

ответ:Павлусь — пятнадцятирічний хлопець, представник славного козацького роду Судаків. Риси характеру Павлуся Вольові якості: а) цілеспрямованість і наполегливість; б) мужність і витримка; в) незламність і твердість; г) готовність на самопожертву; д) велика сила волі; е) ненависть до гнобителів українського народу, зрадництва. Розум і кмітливість: а) володіння зброєю; б) застосування знань, отриманих від діда Андрія і козаків. Почуттєві риси: а) справедливість; б) вірність; в) сердечність і доброта; г) гордість; д) кмітливість і винахідливість; е) любов до сестри, родини, рідного краю; є) вміння реально оцінювати ситуацію. План-характеристики Павлуся з твору “За сестрою” 1. Павлусь — козацький нащадок. 2. Прив’язаність хлопця до сестри, його лицарська поведінка. 3. Засвоєння козацьких умінь та навичок. 4. Відвага, сміливість та кмітливість головного героя. 5. Допитливість, здатність Павлуся до науки, його товариський характер. 6. Твердість у вірі. 7. Співчуття до невільників, волелюбність. 8. Блискучий план врятування сестри. 9. Любов до рідного краю. 10. Вірність даному слову. А. Чайковський “За сестрою” характеристика Павлуся Головний герой повісті — Павлусь. Хлопець жив у сел вка з дідусем, матір’ю та сестрою Ганнусею, але одного дня життя його перевернулося. Павлусь утратив рідних, а сестру татари забрали в полон. Щоб урятувати її, герой вирушає в далекі й небезпечні мандри. Павлусь намагається довести собі, що він — гідний нащадок козаків-запорожців, вірних захисників України. Саме тому хлопець залишає козаків, старшого брата й батька та їде за сестрою. Чимало перешкод виникло на шляху до Криму, але хлопець не здавався: він же славного козацького роду! Його продавали, змушували тяжко працювати, карали, але він гідно переніс випробування долі, не втратив почуття гідності, допомагав іншим у скруті. Звісно, що таким сміливцям посміхається доля. Павлусь досяг своєї мети: Девлет-ґірей відпускає сміливого хлопчину з сестрою з неволі та навіть дає охоронну грамоту, щоб дорогою не чіпали татари.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/za-sestroyu-harakteristika-pavlusya/

Объяснение:

4,6(83 оценок)
Ответ:
yuli200
yuli200
03.12.2020

предоставляет в 10-х годах ХIX века.

историческая эпоха.

Объяснение:

Цари жаловали ( то есть дарили) крепостных крестьян и земли помещикам. Многие так разбогатели. Другие же оставались бедными , с малым количеством земли и крепостных. Чтобы сохранить их в рабстве , надо было держать людей в полном невежестве. Именно поэтому обучение детей грамоте не практиковалось. Крестьяне называли своих хозяев "барином", "барыней", а ребенка их - "барчуком". Такой была историческая эпоха, описанная в романе "Дубровский".

если то поставь лучшим ответом

4,6(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ