М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
анютка6780
анютка6780
06.04.2020 07:24 •  Литература

Кем в итоге оказался гадкий утёнок?

👇
Ответ:
dima1019
dima1019
06.04.2020
     он оказался лебедем
4,7(64 оценок)
Ответ:
annfeed17082005
annfeed17082005
06.04.2020
По моему лебедь
4,7(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ludarudenko98
ludarudenko98
06.04.2020

ответ:1.Брала активну участь в українському національному русі.

2.Вперше надрукували її твори, коли їй виповнилося всього 12 років.

3.Справжнє ім'я Лесі Українки-Лариса Петрівна Косач-квітка.

4.Поетеса знала 7 мов-українську, французьку, німецьку, англійську, польську, російську та італійську

5.Леся дуже любила музику і мала великі здібності до гри на фортепіано. (Вона не могла їх розвинути через хворобу кісток, але мала дуже хороший слух і голос. 220 народних мелодій записано з її голосу).

6.Поетеса ввела в українську мову такі слова, як «напровесні» і «промінь».

7.У 19-річному віці написала для своїх сестер підручник "давня історія східних народів".

8.У дитинстві Леся була дуже кмітливою і схоплювала все на льоту. Вона навчилася читати ще в чотири роки, в шість вже майстерно вишивала, а в дев'ять написала свій перший вірш.

9.Свій псевдонім запозичила у дядька-Михайла Драгоманова. Він підписувався як "українець". А оскільки Леся дуже любила свого дядька і захоплювалася ним, то вирішила в чомусь бути схожою на нього. Псевдонім» Українка " з'явився, коли дівчині було всього 13 років.

10.Все життя Леся Українка боролася з хворобою. Перші ознаки туберкульозу кісток з'явилися у Лесі в 11-12 років.

Объяснение:

4,4(37 оценок)
Ответ:
Pavro1
Pavro1
06.04.2020

Дуже часто ми задаємо питання: "Що ж таке любов?", Але відповісти на нього не можемо. Може бути тому, що ми ще ніколи не любили, а може тому, що її насправді немає?

Але все ж любов є. Вона живе в серці кожної людини. Адже любов буває різною: любов до близької людини, батьків, любов до якогось неживого предмету, любов до Батьківщини, любов до протилежної статі ... Всі ми когось або щось любимо, так було і так буде завжди.

Любов дуже довго терпить, любов вміє чекати і бути милосердною. На жаль, досить часто любов втрачає свій сенс, і ставати всього лише звичайними словами на папері, сказаними по звичці. Однак більш важливо не просто чути слова любові, але і, перш за все, відчувати її, знати, що на планеті цій ти не один. Ймовірно, коли у людини в голові літають саме такі думки, він відчуває себе щасливим і натхненним.

Трапляється досить часто, що людина зустрічає любов, яка стає любов'ю всього його життя. Поза всяким сумнівом, цей дар дається згори, дар любити людину і перебуває з ним поруч, нести свої почуття удвох крізь роки і десятиліття.

Любов є світлом в душі, який здатний надати життя потрібного сенсу, внести в неї яскраві фарби. Однак дар любити - дуже крихкий дар. Любов не буває без труднощів. Дуже добре, коли два закоханих про це знають, коли розуміють цього і роблять все, щоб бути вдвох.

У них на першому місці, перш за все, - величезна довіра один до одного, а також непереборне бажання робити так, щоб друга половинка відчувала себе добре. Іноді це робиться на шкоду своїм переконанням і інтересам. Однак - це дрібниці. Любов є союз двох, часом, дуже різних, і не схожих один на одного людей, які дивляться в одну сторону і не намагаються нав'язати своє бачення світу іншої людини.

Любов не можна описати словами. Це - неймовірна штука, яку, часом, складно зрозуміти. Та й не треба цього робити. Найголовніше полягає в тому, щоб хоча б раз у своєму житті її відчути, стати свідком її народження в своїй душі

4,7(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ