:)
Объяснение:
Віллі Вонка вчить впевнено і сміливо йти до своєї не зважающи ні на що, і ні на кого. З дитинства він мріяв про свою маленьку кондитерську, але нажаль, його батько був дантистом і дуже суворо і негативно ставився до солодкого, тому скуштувати цукерку було справжнім святом для маленького Віллі. Заради своєї мрії, хлопчик втік з доту, щом відкривати для себе "світ солодкого". І так день за днем він впевнено і наполегливо піднімався наверх. У Віллі Вонки є справді чому повчитися, тому що не звертаючиуваги на думку інших, заборони і осудження-він трудився і не здавався, тому що прагнув досягти своєї мрії більш за все на світі :)
Кому на Руси хорошо...
Объяснение:
В главе “Счастливые” все мужицкое царство вовлекается в диалог, в спор о счастье. В их жалкой жизни даже крохотная удача уже кажется счастьем. Но в финале главы звучит рассказ о счастливом человеке. Этот рассказ о Ермиле Гирине продвигает действие эпопеи вперед, знаменует более высокий уровень народного представления о счастье. Подобно Якиму, Ермил наделен острым чувством христианской совестливости и чести. Давалось бы, он имеет “все, что надобно для счастья: и спокойствие, и деньги, и почет”. Но в критическую минуту жизни Ермил этим счастьем жертвует ради правды народной и попадает в острог.
Герои произведения Г. Цыферова "Тайна запечного сверчка" - Вольфганг Амадей Моцарт, Сверчок, музыкант Глюк, доктор Месмер.