М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
schvarzengold100
schvarzengold100
31.01.2022 15:02 •  Литература

Читательский дневник чёрная курица, или жители подземелья

👇
Ответ:
Amina21777
Amina21777
31.01.2022
Желаю удачи и крупной пятерки
Читательский дневник чёрная курица, или жители подземелья
4,8(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kr2804ilyagmailcom
kr2804ilyagmailcom
31.01.2022

Объяснение:

Випадок, який трапився нещодавно в нашім дворі, мимоволі нагадав мені сюжет новели видатного американського письменника О. Генрі "Останній листок".

Наш двір оточують старовинні будинки, які збудовані ще задовго до Великої Вітчизняної війни. Двір великий, чимось нагадує сквер — так багато в ньому дерев. Переважають тополі. Деякі з них — ровесники нашого дому. Спеціалісти комунального господарства вирішили, що ці дерева стали загрозою для мешканців будинків, тому що іноді сухе гілля падало. Вирішили спиляти дерева, і на їхніх стовбурах зробили позначки синьою фарбою, щоб працівники не помилились, спилюючи дерева.

Ми дуже хвилювалися, що доведеться розлучитися з зеленими друзями. Особливо хвилювалась самітня восьмидесятирічна сусідка, що жила на верхньому поверсі. Одна з тополь, яку "засудили" на страту, майже торкалася гілками балкона Дарії Петрівни, де вона проводила багато часу, бо спускатися вниз їй було вже важко. Жінка розмовляла з тополею, ділилась з нею гіркими думками, які дедалі частіше навідували стареньку. Ми навіть не уявляли собі, як Дар'я Петрівна дивитиметься в порожнину, коли дерево спилять. Мешканці нашого будинку вирішили відстояти тополю. Не розкриватиму таємницю, як ми це зробили, але тополю вдалося врятувати. Щоправда, гілля трохи прорідили. Дар'я Петрівна раділа: не можна позбавляти людину останніх радощів і сподівань.

Якщо для врятування тополі, а з нею і душевного спокою старої жінки знадобилось зусилля багатьох людей, то в новелі О. Генрі повернути до життя юну художницю Джонсі вдалося одній людині — старому художнику Берману. Зробив він це ціною свого життя.

4,4(91 оценок)
Ответ:
EmilN304
EmilN304
31.01.2022

любили костерок развести и картошку на костре запечь, ясное дело родители не знали об потыренных продуктах, узнавалось все, когда мы счастливые и довольные, насквозь провонявшие дымом приходили домой. Вот еще мы любители были, когда темнело, обматывали деревья на проходящей части улицы- нитками. Нам ржач конечно, потом и нагоняй, нитки мы из дома таскали)). Безобразничали иной раз, у нас дерево алычи росло во дворе- не созревшую в мешок собирали и из-за кустов обстреливали всех... Ну как правило обидчиков, потом бежали так, аж пятки сверкали...

4,4(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ