М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
danikru56
danikru56
03.06.2021 20:38 •  Литература

Черты характера которые раскрывает поединок (гринев,швабрина)

👇
Ответ:
IrishkaLis
IrishkaLis
03.06.2021

В романе привлекают внимание два центральных образа – это офицеры Белогорской крепости Петр Гринев и Алексей Швабрин. Но нельзя недооценивать и фигуру Емельяна Пугачева, ведь именно с этим героем связаны все сюжетные линии.

Гринев – семнадцатилетний недоросль, сын помещика, посланный отцом вместо Петербурга на службу в далекий гарнизон Оренбургской губернии с напутствием: «Береги честь смолоду».

4,6(46 оценок)
Ответ:
Рикон1
Рикон1
03.06.2021
Гринев: смелость, отважность, непродуманность
4,8(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
metalnikovat
metalnikovat
03.06.2021

ответ:фух

Объяснение:

1   Красавицы писанные, за тридевять земель, в тридевятое царство, в тридесятое государтво и дольше рассказываешь о чём сказка

2  главные герои - Настенька, Чудище, сёстры, отец Настеньки

Главная мысль кроется в пословице " С лица воды не пить" Другими словами, не в красоте счастье, а в добром сердце и благородных поступках.

Сказка мне очень понравилась. Я люблю сказки , которые наполнены смыслом, из которых можно вынести для себя урок. Эта сказка со счастливым концом , от этого на душе ощущение радости и спокойствия, так как для тех, кто читает эту сказку в первый раз непонятно, какая же будет развязка. Если бы мы больше читали таких добрых сказок, то и мир нам виделся бы лучше.

4,4(77 оценок)
Ответ:
69TanyaKoT69myr
69TanyaKoT69myr
03.06.2021

Объяснение:

Відомо, що перший період творчості Шекспіра сповнений життєрадісних надій. Отже в трагедії "Ромео і Джульєтта" образи головних героїв оповиті красою, це - саме життя. Головні герої виборюють право на особисте щастя.

Але вже тут бачимо, що особисте й суспільне надто вже тісно пов'язані у людському житті.

Трагедія розповідає про кохання. Та на перешкоді йому стає давня ворожнеча двох знатних родів: бійкою й убитими закінчуються зустрічі не тільки панів Монтеккі й Капулетті, а навіть і їхніх слуг. Отже, не бути коханню за вибором серця, а бути шлюбу за вибором батьків. Така собі домашня неволя, тим гірша, що постати проти неї - постати проти батька, матері, двоюрідного брата - словом, проти тих, кого теж любиш. І якби справа була тільки в коханні, може, наші герої і скорилися б.

Але вони вже почали сумніватися у досі незаперечних законах і звичаях, честь імені для них уже не закриває світ і світло: "Троянда буде пахнути трояндою, хоч називай її трояндою, хоч ні". Ці молоді люди вчаться цінувати особистість, а не титул чи рід.

На до їм приходить монах Лоренцо - філософ, природознавець.

У боротьбі за волю і право жити не за забутими канонами сивої давнини мужніють характери героїв. їм протистоять не люди, з якими можна порозумітися, можна викликати на двобій і перемогти чи вмерти, - їм протистоїть незрима і страшна сила середньовіччя, яка затискувала у свої лещата людей будь-якого класу і регламентувала їхні вчинки. Ще недавно безтурботна дівчинка, і ще декілька днів тому веселий юнак приречені, але відчайдушно б'ються. їхнє гасло ще незрозуміле їм самим, вони ще вважають, що змагаються за кохання. Але насправді їхнє гасло "Свобода або смерть!"

Так трагедія наближається до фіналу. На смерть, нехай "тимчасову", йде Джульєтта, яку вже вирішено віддати графу Парісу. Тут треба додати, що наречений цінує наречену і прихильний, до неї, він красень, багатій і аристократ. Батьки обрали для доньки найкращого серед кандидатів у чоловіки, ми з цим цілком згодні. У Паріса є тільки один недолік: Джульєтта любить не його. Паріс здобував за звичаєм прихильність батьків, а треба було - дочки. Отже, молодий граф молодий тільки за віком, а насправді старий. Не за віком, звісна річ. Отже, і Паріс, і Тібальт, і навіть життєрадісний Меркуціо з його творчою снагою та гумором - всі вони супротивники наших молодих героїв...

По смерті Ромео і Джульєтта, "медовий місяць" яких був такий короткий і гіркий, обидві ворогуючі родини зібралися біля спільної могили, де поруч, як не прийшлося за життя, спочиватимуть їхні діти.

Ми не знаємо, чи є у них інші спадкоємці, чи, може, перервався рід.

Та це й неважливо. Важливо те, що перемога молодих відбулася, гірка і страшна, але звершилося: Монтеккі й Капулетті об'єдналися, вони тепер "кревні" і згасла столітня і безглузда ворожнеча.

Перемога!

Але, немає на світі більш сумної повісті, ніж повість про Ромео і Джульєтту...

4,4(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ