М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Лина14881
Лина14881
11.02.2023 01:25 •  Литература

Можете написать -миниатюру: ,,гроза” как трагедия(драма) . буду , заранее .

👇
Открыть все ответы
Ответ:
gdhdf
gdhdf
11.02.2023

Серед персонажів давньогрецької міфології Прометей займає неабияке місце.  Прометей - один з Титанів, захисник людей від свавілля богів. До того ж, згідно з деякими міфами, саме Прометей створив людей, виліпивши їх з глини. Але найвідоміший міф про Прометея - це міф про викрадення вогню.  

За цим міфом, Прометей викрав вогонь з Олімпу і передав його людям, приховавши іскру в підлогою стеблі очерету і показав людям, як зберігати вогонь.

За викрадення вогню Зевс наказав прикувати Прометея до скелі. Прикутий Прометей був приречений на безперервні муки: орел знову і знову видзьобував його печінку, яка у нього знову відростала, бо Прометей був безсмертним. Ці муки тривали довго, поки Геракл не вбив стрілою орла і не звільнив Прометея. Прометей вказав Гераклу дорогу до Гесперид. Геракл переконав Зевса вгамувати свій гнів.

Образ Прометея є у безлічі витворів мистецтва, починаючи з античних часів. Так, у трагедії Есхіла "Прометей закутий" Прометей зображений як першовідкривача культурних благ, які зробили можливими досягнення людської цивілізації: Прометей навчив людей будувати житло, добувати метали, обробляти землю, плавати на кораблях, а також навчив людей писати, рахувати гати за зірками, тощо. У Есхіла, як і у багатьох інших авторів, Прометей є благородним, добрим, сміливим. Прометей кидає виклик Зевсу і готовий відстоювати свою правоту, незважаючи на страшні муки. Це приваблює людей у образі Прометея вже багато сторічь.

4,7(24 оценок)
Ответ:

Монолог "Вкус, батюшка, отменная манера" произносит Фамусов в пятом явлении второго действия пьесы. В нем он описывает московское "высшее общество". "На всех московских есть особый отпечаток" - говорит Фамусов. В этом обществе ценятся только богатые потомственные дворяне. "Будь плохенький, да если наберется Душ тысячки две родовых, – Тот и жених". Ум как таковой там не котируется, главное - знатность. "Пускай себе разумником слыви, А в семью не включат. На нас не подиви. Ведь только здесь еще и дорожат дворянством."

Описывает Фамусов молодежь, "старичков", дам и барышень, входящих в это общество. И, хотя он отзывается об этих людях с восхищением, зрителю понятно, насколько эти люди пусты и тщеславны. Например, "старички": "Не то чтоб новизны вводили, – никогда нас боже! Нет. А придерутся К тому, к сему, а чаще ни к чему, Поспорят, пошумят и… разойдутся."

4,7(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ