Відповідь:
а що потрібно зробити ? розказати, що робили поганого, а що доброго ?
може щось таке:
полонені німці: добро: зводили будинок з любов"ю і на совість; зло, жорстокість: не любили цей народ, не любили будинки, які мали тут поставити
місто: добро: давно не сердилося на німців, зло, жорстокість: ніхто не звертав уваги на те, що німці хворіли, Фрідріха поховали "укинувши в яму і навіть не насипавши горба"
Фрідріх: добро: часто згадував своїх дітей і сумував за ними, любив інших дітей, наполегливо всю весну і літо сіяв квіти; зло: в будь-якому випадку він потрапив в полон не випадкового, він - ворог, а ще мені важко судити іншу людину, але зневіра, самогубство - це великий гріх.
охоронець: добро: шкодував хворого Фрідріха, пригощав його цигарками і дозволяв лежати під стіною, зло, жорстокість: нічого не зробив для порятунку Фрідріха (правда, невідомо, чи він міг щось зробити), гиркав до полонених, називаючи їх "бидлотою"
діти: добро: любили, коли Фрідріх саджав на коліна та співав своїх дурних німецьких пісеньок, зло, жорстокість: топтали і розкидали грядку, яку з такою любов"ю сіяв Фрідріх, кидали в Фрідріха грудками.
героїня: добро: з роками зрозуміла, що на людське відношення, повагу має право будь-яка людина; зло, жорстокість: як дитина війни бачила в полонених німцях лише ворогів, тому знущалася разом з іншими з хворого Фрідріха, топтала його грядочку.
Пояснення:
Номер 1. Ребята пытались объяснить мир, происходящее вокруг, развлечь друг друга, возможно, на ходу что-то придумывали.
Номер 2. Снегурочка росла одна, её единственной компанией являлись бабушка и дедушка, ей было интересно быть и со сверстниками, поэтому она убежала из дома.
Номер 3. позорище - зрелище, угрюмая - мрачная, выбоина - яма, обоз - цепочка саней, доха - шуба с верхом и подкладкой из меха, маяться - мучиться.
Номер 4. Больше всего мне запомнился момент гибели Снегурочки, когда при первый солнечных лучах девушка тает, благословляя любовь, которая дарует ей смерть. Зная, что её ждёт, она всё же выбрала счастье, хоть и мимолётное, но счастье.
Княгиня Трубецкая – это ярчайший женский образ Некрасова. Княгиня Трубецкая в произведении является примером благородства, стойкости и самоотречения.