М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alena679
alena679
29.03.2022 22:10 •  Литература

Твір мініатюра (7-8р) "чи легко бути доброзичливим"?

👇
Ответ:
Olga2442
Olga2442
29.03.2022
Сучасний світ час від часу буває достатньо жорстоким і лицемірним. Зрозуміти це можна, адже між людьми йде постійна боротьба за місце під сонцем, тобто за кращі умови життя, отримання різноманітних благ і тому подібного. Сумніватися в цьому не варто нікому, адже навіть економічна теорія говорить нам, що бажання людей безмежні, тоді як ресурси нашого суспільства і планети обмежені. У той же час люди повинні прагнути залишатися людьми, наділеними тими якостями, які наближають їх до Бога. Однією з таких якостей і є доброзичливість.

Що означає бути доброзичливим? Доброзичливість – досить складна категорія, яка носить позитивний характер і відтінок, але в той же час в деяких випадках доброзичливість і лицемірство дуже легко можна переплутати. Лицемірство в свою чергу – категорія, яка носить безумовний негативний характер. Доброзичливість – це щире побажання оточуючим людям добра. Дуже важливо розуміти, що це саме щире побажання, а не побажання виключно з ввічливості. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що доброзичливість може бути властива далеко не всім людям, а лише тим, хто наділений дійсно добрим серцем і помислами. Чи багато таких людей? Це питання також складне. Думається, що по-справжньому добрих людей все ж не багато. У той же час варто відзначити, що прагнути ставати більш доброзичливим може кожен, якою б людина не була.

Бути доброзичливим досить складно. Людина сама по собі не завжди сильна морально і емоційно. Людина часто думає про те, що в його проблемах винен не вона сам, а хтось інший. Більше того, іноді це дійсно правда, і в проблемах певної людини можуть бути винні оточуючі. Як на тлі цього можна бути до цих людей щиро доброзичливим і не бути налаштованим негативно по відношенню до них? Це дуже непросто. Набагато простіше зробити вигляд, стримавши весь свій негатив і сказати щось доброзичливе не з щирих спонукань, а з лицемірства. Але лицемірство і доброзичливість – це зовсім різне і ніяк не може вважатися чимось схожим.

Як же відрізнити доброзичливість від лицемірства? Грань проходить між словами і діями. Доброзичлива людина не тільки говорить щось приємне, але і готова робити певні дії для до оточуючим її людям. Лицемір ж завжди буде готовий обсипати приємностями, ввічливістю, чемністю і навіть компліментами, але варто хоча б натякнути йому на необхідність реальної до як він або демонстративно умиває руки, показуючи, що в цьому житті кожен сам за себе, або просто непомітно кудись пропадає з вашого життя. Не варто звинувачувати лицемірів в цьому, вони просто слабкі люди. Щира доброзичливість – діяльна, нею володіють лише сильні духом люди.
4,4(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
СтудентЕ11
СтудентЕ11
29.03.2022
название имеет не столько прямое значение (оно связано с содержанием рассказа) , сколько переносное и приобретает метафорическое значение. Автор, уже взрослый человек, не просто вспоминает свои детские годы, совпавшие с одним из самых драматических периодов в истории нашего государства, но и анализирует свои детские впечатления и размышления "о времени и себе". Главным в отношении писателя к окружающим и к самому себе является совесть. Именно это качество не даёт ему возможность забыть те далёкие годы. 
4,6(35 оценок)
Ответ:
ЕмелиЯна
ЕмелиЯна
29.03.2022

ответ:1 На Дубровского никто не обратил внимания, т.к. он был небогатым и незначительным человеком. Троекурова же встретили с почетом и уважением, писари встали при его появлении, ему придвинули кресло. 2 В нём она сообщала, что у отца Дубровского плохое самочувствие. Весть о заболевании он воспринял «с необычным волнением». Его ужасало положение отца, и он «упрекал себя в преступном небрежении». В нраве Дубровского проявились любовь к собственной семье и готовность придти на папе, поэтому он немедля поехал к нему из Петербурга. 3 Крестьяне и дворовые к Дубровскому и Троекурову относились по-разному. Дубровского они любили, уважали, считали справедливым. Его отношения с крестьянами построены на преданности и доверии. Они не хотели себе другого барина. Троекурова же боялись

глава 4

1) Троекуров при известии о вступлении во владение имением Дубровского смутился: «От природы не был он корыстолюбив, желание мести заманило его очень далековато, совесть его роптала. Он знал, в каком состоянии находился его противник, старый товарищ его юности, и победа не веселила его сердца».

2) Примирение двух друзей оказалось невозможным, потому что Дубровского при виде своего противника разбил паралич, а Владимир Дубровский, ужаснувшийся состоянием отца, приказал выгнать Троекурова со двора. Раскаяние, которое испытал Троскуров, возникло слишком поздно.

Объяснение:

4,8(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ