М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ruslankz02
ruslankz02
28.09.2021 10:39 •  Литература

Герои из мультфильмов или сказок которые делают добро.

👇
Ответ:
ruzali4
ruzali4
28.09.2021
Совунья. Практически в каждом произведении эти персонажи имеются
4,7(22 оценок)
Ответ:
Vasilek2006
Vasilek2006
28.09.2021
Илья Муромец - защищал Русь.
Жар-птица - исцеляла людей
Айболит - Лечил зверушек.
Кот Леопольд - учил дружбе. 
Надеюсь з.
4,5(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bekbolata45
bekbolata45
28.09.2021

В основі сюжету «Гамлета», написаного Шекспіром на самому початку XVII століття, лежить старовинна легенда. Вона розповідає про те, як юний принц Гамлет, прикинувшись божевільним, щоб не здаватися небезпечним для ворогів, помстився своєму дядькові за вбивство батька. У легенди щасливий кінець – Гамлет тріумфує.

У трагедії Шекспіра все інакше. Шекспірівський час породив людей, які, бачачи навколо брехню і неправду, мріяли про інші, справедливі людські відносини. Але вони розуміли, що безсилі перетворити цю мрію в реальність. Ось таким і показаний Гамлет. Як не схожий принц на інших! Він один весь у чорному серед оточуючих його вбраних і усміхнених людей. Погляд його похмурий, брови зрушені. Він уболіває про свого несподівано померлого батька, якого занадто швидко забула королева:

«Немає місяця! І цілі черевики,

У яких труну батька супроводжувала».

Розповідь Привиду про підле вбивстві остаточно розкриває Гамлету очі на злочинність навколишнього світу. Руйнуються колишні підвалини, весь світ здається принцу «нікчемним, плоским і тупим». Тінь батька закликає Гамлета до помсти: «Прощай, прощай і пам’ятай про мене!». Принц приголомшений. Повернення до минулого немає. Втрачені його колишні уявлення про життя і людей. «Порвалася днів єднальна нитка.

Як мені обривки її з’єднати?» – Вигукує він.

У легенді головне для Гамлета – борг кровної помсти. Але в трагедії Шекспіра принц не тільки прагне помститися за вбивство батька – він мріє змінити світ, де панують зрада і обман («розбещений століття»), в кращу сторону. Але він може тільки мріяти про це. Цей розлад між мрією і дійсністю змушує Гамлета метатися, бути незадоволеним собою. Він весь у сум’ятті, в шуканнях. Протягом всієї трагедії Гамлет – пристрасний, обурений викривач. Все ясніше принц бачить, що ті, кому він вірив і кого любив, вільно чи мимоволі опинилися в таборі ворогів: мати, Полоній, Лаерт, Офелія. Зрадниками стають і шкільні товариші – Гильденстерн і Розенкранц. Від цього йому стає ще болючіше. Гамлет страждає, йому здається, що весь світ – в’язниця, а його батьківщина Данія – похмуре підземелля.

Згадуючи про свою клятву, він дорікає себе в тому, що занадто зволікає з помстою. Але бажання діяти бореться з сумнівами. Крім помсти, його хвилюють глибокі проблеми століття, сенс життя:

«Бути чи не бути, ось в чому питання.

Змиритися під ударами долі

Чи треба чинити опір

І в смертній сутичці з цілим морем бід

Покінчити з ними разом. Померти. Забутися

І знати, що цим обриваєш ланцюг

Серцевих мук і тисячі поневірянь,

Властивих тілу».

Бути для Гамлета – значить мислити, вірити в людину і діяти у згоді зі своїми переконаннями і вірою. Але навколо торжествує зло, яке він поодинці не може перемогти. І Гамлет мучиться від внутрішнього розладу. Гамлета труять, як звіра. Маска безумства дає йому можливість говорити ворогам в обличчя правду. Адже божевільному це можна. Але принц розуміє і те, що словами ворогів не перемогти, що людина тільки тоді чогось варта, коли діє заради великої мети. Особиста ж помста не може бути такою метою.

У драмі Шекспіра Гамлет гине. Гине і Лаерт. Заколотий король, отруєна королева. В останні хвилини життя Гамлет просить свого друга Гораціо розповісти світові про його життя. Він думає про нащадків, про долю своєї країни.

Великий драматург звернув розв’язку своїй трагедії до майбутнього. Може, ті, хто прийде на зміну загиблим, будуть жити по-іншому: краще, чистіше, без лицемірства і обману. Недарма ж принц датський називав людину «вродою всесвіту, вінцем усього живого».

4,4(56 оценок)
Ответ:
dbrnjhbzybr
dbrnjhbzybr
28.09.2021

В произведении Пришвина "Лесная капель" одушевляются явления живой и неживой природы.

Олицетворения для солнца: солнце повертывается,   день весь, с утра до ночи, как бы цвел и блестел; глядит солнце рубиновым глазом; даже солнцу этим утром было стыдно в таком сраме вставать; но солнце весной не может быть посрамлено, и уже в восьмом часу утра на придорожной луже, открытой солнечным лучам, поскакали наездники.

Олицетворения в описаниях весны (неживой природы): весна света перестоялась;   Мороз и северная буря этой ночью ворвались в дело солнца и столько напутали; Весна, конечно, движется; и туман невидимо работал; ветерок такой ласковый весной: догонял и, наконец, коснулся ее, и она (весна) остановилась и задумалась; в жизни ручья;  жизнь одного весеннего ручья; поет самый маленький ручеек; я пошел, прислушиваясь к другим ручьям, с удивлением отличая по голосу их разные существа; мороз вступил во всю силу; заря утренняя внизу, невидимо за чертой горизонта, взяла вечернюю и потянула к себе; умирает лед; схватил мороз и сделал из них кружева; каждая льдинка отдельно умирала.  

Олицетворения в живой природе (деревья, трава, кусты): неодетого леса; будто это сам лес собирает к ночи свои думы; каждый кустик старого полынка, репейника, былинки, травинки, как в зеркало, глядится в эту сверкающую порошу и видит себя голубым и прекрасным; ,  береза, и муравьи знали; береза дала сок ;природа заботливо убирает два раза в год свой желтый, сухой и мертвый костяк;  на этот навоз, как будто чуя его, налетело из еловых и сосновых шишек множество семян;  лес, умытый, в слезах радости или горя; как вяжут, вяжут зеленые ковры; тогда встречается черемуха и поражает; весь бор гремел; листва на земле вздыбилась, отдельные листики стали на ребро; будто черемуха тут же на глазах одевалась в свои прозрачные, сделанные как будто из зеленого шума, одежды; в лесу одно дерево: сколько уж лет оно борется за свою жизнь; листья черемухи, как птички с зелеными крылышками, тоже, как гости, прилетели и сели.

4,7(15 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ