Відповідь:
Пропоную для розуміння наведених слів 4 портрети Роксолани. Вони настільки різні, що складається враження, ніби писалися з різних жінок, хоча існує прижиттєве зображення Хюррем, на яке художники могли орієнтуватися. Однак портрет - це витвір мистецтва, в який автор вкладає СВОЄ бачення, почуття, ідею. І оскільки кожен із авторів склав власну оцінку Роксолани, мав індивідуальне сприйняття ііпостаті, портрети відобразили абсолютно різні типи жінок. В одному підкреслена мудрість і владність, у іншому - жіночність і тендітність, у третьому - тілесна розкіш і вдоволення від гаремного життя. Отож і виходить, що, розглядаючи портрет, ми бачимо не об'єктивне відтворення зовнішності, а авторське сприйняття того. хто позував.
Пояснення:
Характер Василя Тьоркіна в поемі Твардовського є уособленням всього найкращого, що належало російському народу. Письменник підкреслює близькість з народом тим, що Тьоркін - «звичайний» хлопець, тобто нічим не відрізняється від інших.
Герой поеми наділений «щедрим серцем», він завжди готовий поділитися з іншими хорошим настроєм і здатністю ніколи не сумувати, навіть у найважчих ситуаціях. Тьоркін, незважаючи на «борошно і печаль», яку він бачив, завжди закликав солдатів справлятися з труднощами: «перетерпить. Перетремо ... ».
(function(w, n) {
w[n] = w[n] || [];
w[n].push({
ownerId: 326810,
containerId: 'adfox_sochineniya_300x250_2',
params: {
pp: 'h',
ps: 'eizi',
p2: 'gznd',
pk: __clADF__.state,
}
});
})(window, 'adfoxAsyncParams');
Подробнее: https://obrazovaka.ru/sochinenie/vasiliy-terkin/harakteristika-glavnogo-geroya.html