«Чарлі і шоколадна фабрика» - чарівна казкова повість Р. Дала, що розповідає про подорож малого Чарлі на шоколадну фабрику загадкового містера Вонки.
Головне думка твору досить повчально та моральна людина з особливими духовними цінностями, глибоким внутрішнім світом завжди має перевагу перед хитрістю та ненажерливістю.
Твір насичений різноманітними образами. На сторінках казки читач знайомиться із Августом, улюблене занняття якого - поїсти: в розпещенок Примхливою Верукою: 1з хлопчиком Майком, що не може жити без телевізора,
Контрастом до всіх цих образів вступає Чарлі Бакет - малий із багатої родини.
який наділений щирістю, теплотою, смиренністю та милосердям.
Саме завдяки своїй порядності та вір у мрію головнии герои зриває джек-пот, здобувши прихильність власника фабрики,
Історія дуже повчальна. Навіть у таких родинах, які на перший погляд здаються благополучними, де діти смачно нагодовані.
гарно одягнені та мають іграшки, бувають проблеми. Головне у вихованні дитини - не фінансові радощі, а люблячі батьки, які можуть дати дитині належне виховання.
Саме тоді дитина виросте здоровою, щасливою, успішною та психологічно стійкою особистістю,
Відповідь:
1.Вони вважають,що книги-шкідливі
2.Краще переглядати телепередачі,а не читати книги
3.Держава знищує тих,хто переховує книги,бо вони божевільні
4.Найголовніше,як сказав Бітті Брандмейстер,що держава хоче,щоб всі були одинакові,а не хтось розумніший,хтось дурніший(для них розум залежить від книжок)
5.Державі не потрібні-інтелектуали,їм треба зазомбовані споживачі передач,серіалів,які готові безкінечно сидіти біля телевізора
6.Влада вважає,що тупіючі громадяни не піддаватимуть сумніву жодного розпорядження і не протестуватимуть проти тотальногоо контролю їхнього життя.
7.Отже,владі треба такі рівні між собою отупілі люди.
8.Законопослушні громадяни коритимуться кожному слову влади
9.Державі зручно найняти людей,неначе рабів
10.Держава знищує культурний спадок
Чесно більше не можу придумати
Пояснення: