М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vampir181
Vampir181
09.04.2020 00:53 •  Литература

Какой художественный прием использует автор создавая образы онегина и ленского татьяны и ольги?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
veronikasimonova1
veronikasimonova1
09.04.2020

На самом деле деятельное сострадание, которое продемонстрировал Пирогов в рассказе "Чудесный доктор" вряд ли можно считать чудом. Такое поведение человеко в идеале должно быть нормой, вот только как часто мы в своей жизни сталкиваемся с фактом действительно деятельного сострадания? Если мы встречаем сострадание, то обычно пассивное, когда люди сочувствуют попавшим в беду, но редко кто действительно протягивает бедолаге руку . Такие люди есть, но их очень не много.

В истории, описанной Куприным, действие разворачивается под Рождество, а потому деятельное сочувствие незнакомого человека воспринимается как рождественское чудо, а сам он кажется ангелом, сошедшим с небес.

4,7(45 оценок)
Ответ:
blagodarovamari
blagodarovamari
09.04.2020

Наскільки людина перемагає страх, настільки вона людина.

Томас Кирлейль Джек Лондон прожив бурхливе, нелегке й дивне життя. Воно було наповнене масою яскравих вражень, знайомствами з людьми, які стали згодом героями його творів, що принесли авторові всесвітню славу.

Перші з північних розповідей письменника вразили читачів новизною постановки проблеми і її художнього рішення. Герой ранніх розповідей Джека Лондона залишався наодинці з природою й самим собою, випробовуючи себе в нелегкій боротьбі із труднощами.

На Клондайку Лондон побачив, як люди під впливом суворої природи звільняються від жорстокості й індивідуалізму, недовіри одне до одного, гуртуються при необхідності спільно боротися за життя.

Однак письменник часом переоцінював своїх героїв, для яких, на його думку, головним на Півночі було не тільки, й часом не стільки, золото, не збагачення, а романтика природи, справжня дружба, чистота людських відносин. Але все-таки художник-реаліст не міг погрішити проти правди життя: на Північ людей змушувала їхати "золота лихоманка". І серед сильних і мужніх було чимало таких, які принесли із собою в сувору безмовність Аляски звірині звичаї цивілізованого суспільства: ненаситну пристрасть до золота, індивідуалізм, прагнення розбагатіти будь-якою ціною. Мрії "золотої лихоманки" вигадливо перепліталися з високою романтикою, що накладало своєрідний відбиток на свідомість мешканці цього суворого краю.

У діях і поведінці двох головних героїв розповіді "Жага до життя" ми бачимо таку явну протилежність характерів.

4,7(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ