Писатель размышляет, как он в детстве думал, что вместе с рождественскими праздниками начинается весна, объясняет это. Автор радовался, что он поедет в деревню встречать весну, ведь только там бывают настоящие светлые и солнечные дни.
2.Когда ты вырастешь, ты поймешь, что человек должен жить поближе к природе, любить родные поля, воздух, солнце, небо.. . Это неправда, будто в деревне скучно. Бедности в деревне много — вот это правда, и, значит, надо делать так, чтобы было поменьше этой бедности деревенским людям, трудиться с ними и для них.. . И хорошо можно жить в деревне!
3.Герой счастлив. Это ощущение ему дает общение с природой. Мальчика не покидает чувство глубокого довольства и покоя, радостное настроение наполняет душу.
4. С навеса крыльца падают капли, проруби почернели.
5. ну тут не (=
Объяснение:
Я знаю, що є люди, які мають дуже багато грошей. Їм здається, що вони можуть купити все. І дійсно, у них є прекрасні квартири або навіть будинки, вони їздять на красивих машинах, на них дорогий одяг, багато ювелірних прикрас. Здавалося б, живи й радій. Але мої батьки кажуть, що такі люди не щасливіші тих, хто має скромний достаток.
Щастя за гроші не купиш. А що ж таке бути щасливим? Бути щасливим — означає мати міцну дружну родину, улюблену роботу, вірних друзів і, звичайно ж, здоров’я.
Я розумію, що гроші мають велике значення у житті людини, але в той же час як за гроші купиш відверту прихильність людей, що тебе оточують? Можна купити дорогі фарби, устаткування, розкішну художню майстерню, але як створиш шедевр на полотні, якщо в тебе немає таланту? А талант за гроші не купиш. Ніякі гроші не зроблять з тебе відомого поета чи наприклад музиканта.