М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. розкажіть про батьків і дитинство роба. з ким хлопчик приятелював? як було зруйновано родину героя? 2. що спричинило сварку між робом і лісничими в шервудському лісі? які риси характеру героя розкрилися в цьому епізоді? 3. як поводився робін під час змагань лучників? що підтримувало його в боротьбі за золоту стрілу? наведіть приклади з тексту. 4. хто і чому дав героєві нове ім’я — робін гуд? 5. доберіть з тексту цитати, які підтверджують, що робіну гуду притаманні шляхетність, сміливість, почуття справедливості, власної гідності, скромність. як народне уявлення про героя-захисника відбилося в образах робіна гуда та його товаришів-лісовиків? 7. назвіть друзів і ворогів робіна гуда. як їх схарактеризовано у творі? у яких деталях розкривається ставлення розповідача до цих персонажів? які відомості про звичаї ійського середньовічного суспільства ви почерпнули з прочитаної оповіді? 9. подискутуймо! чого, на вашу думку, можна навчитися в робіна гуда? 10. філологічний майстер-клас. порівняйте образи робіна гуда та іллі муромця. визначте спільні риси героїв. поясніть відмінності між образами народних захисників у билині та ій оповіді.

👇
Ответ:
12235110spl
12235110spl
16.05.2020

Роб народився у 1160 році .Його батько був головним лісничим. У дитинстві він захоплювався стрільбою з лука.Його мати була проти цього ,адже виросла у благодатній родині.Хлопчик дружив з Біллі сином батькового брата та з Маріан єдиною донькою графа Хантінгтона.За підступним наклепом ворогів лісничого  Фітзу було знято з посади. Не витримавши цього батьки Роба померли.                 Коли Роб йшов на змагання ,то він зустрів лісничого й лісничий йому сказав, якщо він влучить у ціль заробить 20 монет , якщо ні , то прочухана. Роб сказав, що якщо він не попаде в ціль то краще хай йому відрубають голову.Роб влучив в оленя . Лісничий його прогнав і впустив йому стрілу у спину, але не попав. Роб розвернувся націлив на лісничного і влучив.І утік. Підтримувала його у змаганні Маріан. Його давня подруга. Ім я йому дали розбійники.                                                                      

4,6(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
LikiMikhoelis
LikiMikhoelis
16.05.2020

Объяснение:

1) Замкнутый нелюдимый мужчина средних лет, глухонемой

2) Его рост составлял двенадцать вершков (один метр и 95 сантиметров), он имел громадную фигуру и создавал впечатление богатыря. Его лицо имело безжизненное выражение. Он носил бороду, и длинные волосы. У Герасима были очень большие руки и ноги. Он имел тяжелую поступь и недюжую силу. Одеваться он старался опрятно. На особые случаи у него был нарядный кафтан.

3) Сначала Герасим щенка, тонущего в реке, а потом сам этого же щенка и топит по велению барыни. После этого Герасим уходит от барыни в свою старую деревню.

4)Герасим был немой, но имел богатырскую силу, был трудолюбивый, ответственный к порученным делам, добрый, чуткий, сочувствующий к несчастьям других

5)Мне было очень жалко Герасима, когда приказали убить щенка, Герасим не мог ослушаться приказа и сам убил его.

То что тронуло меня это, то как Герасим не побоялся самостоятельно убить своего лучшего друга, это настолько отважно и также ужасно, но в душа его разрывалась на части, ему было настолько больно, что он ушел из своего дома и больше не возвращался.

4,4(47 оценок)
Ответ:
qwaszxpolkmn129
qwaszxpolkmn129
16.05.2020

Л. Н.Толстой отрицал войну, считал ее событием «противным человеческому разуму и всей человеческой природе».

«А на наших глазах,- писал Толстой,- эти ошалелые люди, наряженные в мундиры и ленты, называемые монархами и министрами, делают парады, смотры, маневры, заставляя приготовленных для этого людей стрелять, колоть воображаемых неприятелей, награждая тех, которые лучше это делают, которые придумывают более жестокие средства убийств и заставляют колоть, стрелять этих же воображаемых неприятелей. Что же мы этих людей оставляем в покое, а не бросаемся на них и не рассаживаем их по смирительным заведениям? Ведь разве не очевидно, что они задумывают и приготовляют самое ужасное злодеяние и что если мы не остановим их теперь, злодеяние совершится не нынче, так завтра».

4,5(80 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ