Відповідь:
Грушницький – герой глави “Княжна Мері”. Він представляється читачеві як юнкер, який, перебуваючи на Кавказьких водах, видає себе за розжалуваного в солдати офіцера. Грушницкий бажає грати роль особливої людини – він наполегливо одягається в стару солдатську шинель, старанно грає роль страждальця, якого несправедливо вивели з першого Ешалону військових. Грушницький спочатку був задіяний як один з персонажів любовного трикутника “Грушницький – Мері – Печорін”, що виконує роль першого коханого, але відтисненого потім на рівень невдачливого суперника. Справа не обійшлося без гри Печоріна – він і розповів дівчині про порожнечу суперника, його незначність, в результаті чого Мері перестає бачити в ньому бажаного гостя, і вважає його набридливим співрозмовником. Що стосується характеру та особистісних якостей, Грушницький – самозакоханий і не такий вже і розумний персонаж. Він вибирає для себе маску трагічної таємничості, живучи модними звичками і уявленнями сучасників. Грушницький є слабкою натурою, його гру легко викрити, що і довів Печорін. Марнославний герой не може змиритися з поразкою і мстить кривдникові, зближуючись з сумнівною компанією і розпускаючи брудні чутки про суперника. Про велику підлість цього персонажа говорить вчинок його і його зграї напередодні дуелі: вони залишають пістолет Печоріна незарядженим і надіються втілити свій мерзенний план. Фінал: Грушницкого вбивають, княжна Мері переживає духовну драму, Печорін не розуміє, перемога це чи поразка. Грушницький тут є певним антиподом Печоріна, його “кривим дзеркалом”
Джерело: https://dovidka.biz.ua/geroy-nashogo-chasu-obraz-grushnitskogo/
Пояснення:
Какой у тебя вопрос?

Опубликовано - 1 год назад | По предмету Литература | автор Аккаунт удален
ответьте на вопросы по литературе 6 класс! Песнь о вещем Олеге.
1.Каким изображает Пушкин кудесника?Какие эпитеты выражают авторское отношение к нему?Чем,по-твоему,близок кудесник поэту?
ответ
ответ дан Olenenok2002
1) А.С.Пушкин изображает рядом с князем Олегом "вдохновенного"кудесника потому,что сопоставляет две жизненные мудрости:мудрость могучего князя,у которого есть и власть,и слава,и богатство,и мудрость кудесника,превыше всего ценившего свободу.Кудесник вдохновляет самого поэта на свободу творчества,независимого от государя.
2) О кудеснике:
вдохновенный, мудрый
3) Независящий от власти, свободный, неподкупный, говорил только правду.