У житті треба постійно вчитися, щоб багато знати. Пізнавати дивовижний світ, що оточує нас. Тоді можна давати собі раду самому, вирішувати багато питань.
Проте відомо, шо людина не може знати все. Якою б мудрою вона не була. Тому не треба соромитися запитувати у інших, коли маєш сумнів, не вмієш виконати завдання. Нема нічого поганого у тому, щоб звертатися за порадою до інших. Адже з такою до можна навчитися чогось, пізнати нове, отримувати знання, які знадобляться у майбутньому.
Можливо, до тебе теж колись звернуться за порадою. Адже у всі часи поважають тих людей, котрі мають глибокі знання.
она предложила ему поиграть в измеряшки, чтобы сбизиться с ним, понять его больше, узнать его по ближе, а так же расслабить, ведь когда он притзодил к ней домой на занятия французским, он отчаянно не принимал никаких предложений пойти поужинать с ней, хоть он и был в бедной семье, что кушал одну картошку и хлеб. Он боялся, что их спалят, что они играют в такие игры, ТЕМ БОЛЕЕ УЧИТЕЛЬ С УЧЕНИКОМ. Также мальчик пытаться присмотреться к ее действиям в этой игре,чтобы понять мухлюет ли она или же нет. Так как он был очкнь честным,справедливым,хорошим мальчиком и никто не старался нарушать правила (школы, и в общем)