Викопні останки мамонтів виявлені на півночі Європи, Америки і трохи південніше – на широті Каспійського моря і озера Байкал. Вимерли мамонти десь 44-26 тисяч років тому, про що свідчать радіовуглецеві датування та результати Палинологічного аналізу численних поховань їх останків.
Воістину невичерпний «склад» мамонтових кісток – це Сибір. Гігантські кладовища мамонтів – Новосибірські острова. У минулому столітті там щорічно видобували від 8 до 20 тонн момонтових бивнів.
Вважається, що за 200 років з Сибіру вивезли бивнів приблизно від 50 тис мамонтів. Кілограм доброго бивня йде за кордон по 100 доларів; за голий скелет мамонта японські фірми пропонують від 150 до 300 000 доларів.
Оскільки останки мамонтів знаходяться в гігантських природних холодильниках – в шарах, так званої вічної мерзлоти, то вони дійшли до нас в гарному стані. Вчені мають справу не з окремими скам’янілостями або кількома кістками скелетів, а можуть вивчити навіть кров, м’язи, шерсть цих тварин і визначити також, чим вони харчувалися.
ответ: 36 минут
Пошаговое объяснение:
Чтобы разница была меньше часа, нужно, чтоб первое дыухзначное число разнилось на один. Мы можем взять только такое число, где ни одна цифра не повторяется, поэтому 09 и 10 нам не подойдут, как и другие, где совпадает первая цифра (например, 12 и 13), поэтому подойдет только 19 и 20. Чтобы максимально уменьшить разницу в минутах, надо, чтоб возле 19 стояло наибольшее возможное число, а возле 20--наименьшее возможное, причем оба меньше 60. т.к. 9 уже использовано, то 59 не подходит, поэтому берем 58. И т.к. использованы 0, 1, 2, то наименьшее возможное двухзначное число возле 20 будет 34. То, есть начало партии было в 19:58, а конец в 20: 34. Тааким образом 34+(60-2)=34+2=36 минут