Жёлтым цветом все точки.
Пошаговое объяснение:
Я такой задачи за свои 5-9 классы не встречал :) И вот что вышло :
Система имеет вид :
x^2 + y^2 4 - уравнение окружности, с радиусом большим, либо равным 2 => первая область определения двух переменных, при которой они не могут быть равными значениям внутри окружности.
y - 2x < 0 ; y < 2x - (немного непросто понять) означает, что значения переменных не могут удовлетворять прямым y = 2x и y > 2x => прямая y = 2x - означает, что значение слева прямой и самой прямой не удовлетворяют условию => чертим графики :
ответом служат все точки координатной плоскости, находящиеся правее от прямой y = 2x (желтым цветом намалякал), но не лежащие внутри окружности (но на самой могут лежать).
Областью определения является сама система :)
так как 31 чисел должны быть четными, то 38-31=7 чисел должны быть нечетными. например, в качестве наименьших нечетных чисел, оканчивающихся на цифру 5, можно взять числа:
5, 15, 25, 35, 45, 55, 65.
их сумма будет равна 245. тогда четные числа в сумме должны давать
1255-245 = 1010.
наименьшие из 31 четных чисел – это последовательность:
2, 4, 6, 8, …, 60, 62
и их сумма равна
.
разница с требуемым значением составляет
1010-992 = 18.
скорректируем последовательность из 31 четных чисел. уберем из нее последнее число 62 и вместо него запишем четное число 62+18=80. таким образом, получили требуемую последовательность чисел.
Для виготовлення моделей застосовують глину або пластилін.
Глину можна використовувати яку завгодно, аби вона була пластичною. Кращими є глини зеленкуватого або синюватого кольору. Якщо глина має багато домішок піску або гравію, то її треба очистити від них. Для цього глину відмочують. Це роблять так. Перемішавши глину з водою в якийсь посудині, дають змогу важким домішком осісти на дно, а глиняний розчин переливають в інший посуд. Так повторюють кілька разів. Після цього очищеному глиняному розчину дають відстоятись, зливають з нього воду і глиняне тісто підсушують до потрібної вологості, щоб можна було ліпити вироби. Придатною до ліплення глиною вважається така, яка легко змінює свою форму і не прилипає до рук.
Щоб надати глині більшої пластичності і захистити її від швидкого висихання, до неї додають оліфу, рослинну олію, крохмаль, декстрин та інші домішки. Зберігають приготовлену до роботи глину у спеціальній тарі, яку накривають мокрою мішковиною.
Для ліплення дрібних орнаментальних моделей застосовують пластилін. На відміну від глини пластилін довго сохне, зберігаючи свою пластичність. Якщо для роботи готового заводського пластиліну немає, його можна приготувати на місц б приготування. Віск, вазелін і смалець розтоплюють у металевій посудині на невеликому вогні, перемішуючи їх. Коли матеріали розтопляться, у зняту з вогню розплавлену масу додають сірку і висушену порошкоподібну глину, після чого всю суміш ретельно перемішують.