М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
usik6
usik6
31.05.2021 13:06 •  Математика

1. Приведите подобные слагаемые: а)8х+2у-10х+3у=
б)10а-6b-8b+9a=

2.Раскройте скобки и приведите подобные слагаемые:
a) (m+n)-(2n+8m)=
b) 6(a-2b)-3(a+b)=

3.Решите уравнение:
3х+5=2(х+1)+11

4. Функция задана формулой у=3х+5. Найдите значение функции, соответствующее значению аргумента 1 , -20, 41.

5. Постройте прямоугольную систему координат. Отметьте точки :
А(0 , 3), В(4 , 0), С(-1 , -2), Д(3 , 4)

Помагите вас буду благодарна. в 5) задании там покажите тоже как делать и как обозначать

👇
Открыть все ответы
Ответ:
MariaStredinina
MariaStredinina
31.05.2021

Пошаговое объяснение:

самое простое объяснение

конечная десятичная дробь это  дробь или смешанное число , у которой в знаменателе  10 , 100 , 1000 , 10000 и т.д. а в числителе число (целое)

например 0,5;   3,15;  10,125   и т.д.

а вот бесконечная дробь, это дробь у которой числитель "не кончается"

например 0,555555 или 3,156666666 или 10,1257377777

мы знаем, что десятичные дроби получаются из простых путем деления числителя на знаменатель.

так вот, если числитель нацело делится на знаменатель, то будет конечная дробь, если же делить можно бесконечно и нацело не поделится, тогда и будет бесконечная дробь..

например 1/2 : 1 делим на 2 получаем 0,5 поделилось нацело

7/9  7 делим на 9 и делить можем хоть 100 лет, а конечного результата не получим. это и будет бесконечная дробь 0,7777777

4,8(6 оценок)
Ответ:
мам65
мам65
31.05.2021
Прийнято вважати, що шкільні конфлікти через роки забуваються і проходять безслідно. Однак це не так. Якщо підлітка недолюблювали однокласники або ж дражнили його, то через багато років він може зіткнутися з проблемами зі здоров'ям. Зокрема, підвищується ризик розвитку хвороб серця і діабету в середньому віці. Такі підлітки нерідко страждають ожирінням, мають підвищений тиск і холестерин. Примітно: саме дівчатка більш схильні до негативного впливу соціальних конфліктів, стверджують шведські фахівці. У цілому учені з університетів Умео і Стокгольма по гали приблизно за 900 учнями (починаючи з 16 і до 43 років). Чому в особливості страждали саме дівчатка, дослідники сказати не можуть. Можливо, у зв'язку з гендерними відмінностями люди вели різний б життя. Фахівці підкреслюють: відносини з ровесниками надзвичайно важливі не лише з точки зору соціалізації в дитячому і підлітковому віці, але і для здоров'я в майбутньому.Конфлікт – це зіткнення протилежно направлених тенденцій в психіці окремої людини, у взаєминах людей, їх формальних і неформальних об`єднань, обумовлене не відмінністю поглядів, позицій, цілей. У організації конфлікт завжди виливається в певну поведінку, дії, що порушують інтереси інших. 

При вирішенні соціально-психологічних завдань управління в центрі уваги виявляються конфлікти, що виникають і протікають у сфері безпосереднього спілкування людей, як відповідний результат суперечностей, що загострилися, між ними. І тут головного значення набувають між особові конфлікти в колективах. 

У між особовому конфлікті люди стикаються один з одним безпосередньо. При цьому у них виникають і підтримуються напружені відносини. Що виникає і що протікають у сфері спілкування між особове зіткнення буває викликано суперечливими цілями поведінки, установками людей, що виявляються в ході спільної діяльності. Учасники конфлікту по-своєму і по-різному сприймають і пояснюють конкретну ситуацію зіткнень. По-різному бачаться вирішення конфлікту. 

Найочевидніше між особові конфлікти виявляються у взаємних звинуваченнях, спорах, нападках і захисті.  
 
Причини конфлікту не завжди піддаються логічній реконструкції, бо можуть включати ірраціональну складову, а зовні прояви часто не дають уявлення про їх дійсний характер. 
Можливі наслідки конфліктуНаслідки деструктивних конфліктів завжди негативно відбиваються на обох сторонах, які конфліктують. Проблему не розв’язано, не знайдено правильного виходу із ситуації, що склалася, тому переможців у такому конфлікті немає. Внутрішні переживання, пошарпані нерви, образи залишаються і часто мучать людей ще тривалий час після сварки.І навпаки, вирішена суперечка, аргументоване доведення власної правоти або помилковості своєї думки впливають на вашу особисту зрілість, сприяють дорослішанню, учать бути уважними до інших людей, розвивають культуру спілкування розв’язання конфліктів і виходу з нихСьогодні психологи пропонують безліч в розв’язання конфліктних ситуацій: для дітей і дорослих, жінок і чоловіків, представників різних професій. Але всі ц в чомусь схожі й мають єдину мету: навчити людину правильно поводитися в конфліктній ситуації, оптимально розв’язати проблему і при цьому зберігати своє здоров’я. Процес розв’язання конфлікту можна розбити на кілька стадій, пройшовши які, ви зможете знайти вихід із ситуації, що склалася (див. урок 31, 32).V. Узагальнення та систематизація знань, умінь і навичокПодумайте і запишіть можливі наслідки деструктивних і конструктивних конфліктів для людини. Зробіть власні висновки і розкрийте свій погляд на проблему конфліктів у суспільстві людей.
4,5(74 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ