Приходилось ли вам гулять по лесу и набрести на маленький ручеек, весело журчащий вдоль тропы? Он звучит как музыка, не правда ли? Когда дождь барабанит по крыше, нежно поет птица — это ли не музыка?
Когда человек стал наблюдать за происходящим вокруг него, он обнаружил, что музыка была повсюду. А когда он хотел выразить большую радость, когда он хотел прыгать, кричать, выражая то, что ощущает, он услышал музыку в себе, хотя, может быть, еще не мог ее облечь в форму.
Постепенно человек научился петь — это была первая музыка, созданная человеком. Как вы думаете, какое чувство человек хотел бы выразить в песне в первую очередь? Счастье? Да, счастье любви. Первыми песнями были песни о любви. С другой стороны, когда человек лицом к лицу находился со смертью, которая приводила его в ужас, он выражал и эти чувства в различных видах песен, например панихидах или погребальных песнях, церковных песнопениях. Поэтому любовные и погребальные песни были первой сотворенной человеком музыкой.
Еще один вид музыки появился с развитием танца. Человеку потребовался аккомпанемент во время исполнения танца. Поэтому он хлопал в ладоши, щелкал пальцами или ударял в барабан.
Барабан, вероятно, был самым старым инструментом, который изобрел человек для извлечения звуков. Он настолько древний, что мы не можем проследить его начало в истории, но его находят у всех древних людей по всему миру.
Самыми древними духовыми инструментами, созданными человеком, были свистки и тростниковые трубки. Свистки делали из кости, дерева и глины. Из этого развилась флейта. Это очень древний инструмент, египтяне владели ею уже более 6000 лет назад.
Струнные инструменты появились вслед за этим. Знали ли вы, что они существовали уже в Древнем Египте?
У кожній школі є бібліотека. Це особливе місце, де зберігаються книги, підручники, журнали, газети. Кожен школяр може приходити в бібліотеку, брати там книги додому або читати їх в читальному залі.У бібліотеці учні працюють. У ній панує атмосфера спокою і зосередженості. Все в бібліотеці спрямоване на те, щоб сконцентрувати увагу і не відволікатися на сторонні речі. Тут читачі отримують знання, занурюються в чудовий і захоплюючий світ книг, повний захоплюючих пригод і всіляких таємниць.Головна умова для створення такої атмосфери - це тиша. У бібліотеці повинно бути спокійно і тихо, тут не можна заважати іншим учням займатися, а бібліотекарям - працювати.Не кричіть, що не галасуйте, не розмовляйте зі своїми сусідами навіть пошепки.Правила поведінки в бібліотеці. Правила поводження з книгою:• вимкніть свій мобільний телефон; якщо вам треба подзвонити, вийдіть в коридор;• намагайтеся акуратно рухати стілець, коли встаєте; не шуміть, коли дістаєте свої речі з сумки або коли збираєтеся додому;• сидите прямо, не розвалюється на стільці; читаючи, намагайтеся не нахиляти голову занадто низько: так ви збережете правильну поставу і гарний зір.Книга - це джерело знань. З книг ми дізнаємося про минуле людства, про досягнення науки і культури, про особливості звичаїв і моралі інших народів, про захоплюючі подорожі та пригоди, про талановитих людей.Бібліотечними книгами користуються багато учнів. Тому, щоб і після вас книгу могли читати інші, звертайтеся з нею дбайливо:• не уявляйте сторінки книги (тим більше не виривайте їх), що не загинайте куточки сторінок;• Не робіть заміток на полях книги; нічого не підкреслюйте, нічого не пишіть і не малюйте на її сторінках;• перегортайте книгу обережно, намагаючись не пошкодити її; не кидайте книгу;• взяті додому книги повертайте у бібліотеку вчасно;• ставитеся до бібліотечних книг так само дбайливо, як до своїх власних...(Как смогла)
7,6*3=22,8-сумма 3 чисел
22,8+12,69=35,49-две суммы
3+4=7-всего чисел
35,49/7=5,07
Среднее арифметическое 7 чисел= 5,07