М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Craftrik
Craftrik
25.11.2020 02:49 •  Математика

Выполнить задание: Выразить х через у, и выразить у, через х х+у=3 2х-у=4 3х-3у=6 х-5у=7 2у-х=8 6х-у=10 3у-4х=5 0,5х-0,5у=2
х-у=11 у-х=12

👇
Открыть все ответы
Ответ:
wellbiss
wellbiss
25.11.2020
Ліс-основне багатство зони   мішаних лісів. ця зона знаходиться на півночі в межах південної частини поліської низовини, займає близько 20 % території україни і простягається зі сходу на захід більш як на 550 км, з півночі на південь — на 150-200 км. в названу зону входять частина волинської, рівненської, житомирської, київської областей, а також відносно невеликі території львівської, рівненської, тернопільської і хмельницької областей. південна межа полісся проходить по лінії устилуг — рівне — шепетівка — житомир — київ і далі на північний схід. зона характеризується низовинним, рівнинним рельєфом, значною зволоженістю земель та наявністю масивів і боліт, відносно великими запасами водних ресурсів, у тому числі і ресурсів прісних поверхневих і підземних вод. середньорічна кількість опадів становить 600-700 мм, більша частина з них випадає влітку. полісся, особливо західне, — одне з найбільш зволожених територій україни. саме у його межахсконцентрований основний обсяг робіт з осушувальної меліорації. пере­важають дерново-підзолисті та болотяні грунти. відносно великою є лісистість. полісся — найбільший нагромаджувач прісної води в україні. є ряд прісних озер, у тому числі великих. пози­тивний вологи сприяє тому, що більша частина поверхневих вод надходить у систему дніпра та вико­ристовується для потреб виробництва і населення цент­ральних і південних вододефіцитних районів україни. охорона водних ресурсів набуває тут першочергового значення. тому дуже важливо не допустити переосушення меліорованих земель полісся. провідне місце у структурі земельних угідь належить орним землям (близько 40 %). далі йдуть ліси та чагарники (30 %) сіножаті і пасовища (20 %), болота (2 %). зона мішаних лісів — важливий район сільськогосподарського виробництва. за внутрішньотериторіальними відмінностями природних умов та ресурсів зону змішаних лісів поділяють на ряд фізико-ічних областей: західноукраїнське, жито­мирське, київське, чернігівське та новгород-сіверське полісся. найбільш загальні ознаки, за якими розрізняють названі області, полягають у тому, що із заходу на схід зменшується кількість опадів, абсолютна відносна вологість повітря і грунтів, знижується ість території, лісистість, зростає континентальність клімату, падає питома вага лук та пасовищ, збільшуються площі орних земель.
4,7(34 оценок)
Ответ:
airflash1372
airflash1372
25.11.2020
Добрый день, ученик! Рад вам помочь с вашим вопросом.

Дано, что у нас есть прямые a и b, которые принадлежат плоскостям альфа и бета соответственно. Нам нужно доказать, что эти прямые не лежат в одной плоскости.

Для начала, давайте вспомним некоторые основные понятия. Плоскость - это бесконечная плоская поверхность, которая состоит из всех возможных прямых, лежащих в этой плоскости. Прямая - это линия, которая не имеет ни начала, ни конца, и она может лежать в плоскости или выходить за ее пределы.

Теперь вернемся к нашей задаче. У нас есть две плоскости, альфа и бета, и прямые a и b, которые принадлежат им соответственно. Давайте предположим, что прямые a и b лежат в одной плоскости. Это означает, что они должны лежать на пересечении плоскостей альфа и бета.

Представьте себе пересечение этих двух плоскостей в виде сетки или решетки. Прямые a и b, лежащие в одной плоскости, должны пересекаться в какой-то точке этой решетки. Назовем эту точку P.

Теперь давайте рассмотрим плоскость альфа. Поскольку прямая a принадлежит плоскости альфа, она должна лежать полностью в этой плоскости. То есть все точки прямой a должны также лежать в плоскости альфа. Это включает в себя точку P, которая является точкой пересечения а и b.

Теперь давайте рассмотрим плоскость бета. Поскольку прямая b принадлежит плоскости бета, она должна лежать полностью в этой плоскости. То есть все точки прямой b должны также лежать в плоскости бета. Но мы уже знаем, что точка P лежит на прямой b.

Итак, у нас есть, что точка P одновременно лежит в плоскости альфа и бета, что противоречит начальному предположению о том, что прямые a и b лежат в одной плоскости.

Следовательно, наше предположение было неверным, и прямые a и b не могут лежать в одной плоскости.

Я надеюсь, что мое объяснение было понятным и помогло вам понять, как доказать, что прямые a и b не лежат в одной плоскости. Если у вас остались какие-либо вопросы, не стесняйтесь задавать!
4,6(66 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ