Буду очень благодарен! 1. Петя побачив два двозначних числа, що починаються з цифри 6, на склі магазина, а решта цифри цих чисел не рівні 6. Він зауважив, що твори побачених двозначних чисел не змінюються, якщо записати їх навпаки. Які числа були написані на склі? Відповідь запишіть у вігляді чисел через кому та пробіл.
2. Сума трьох додатних чисел дорівнює їх добутку. Довести, що хоча б два з цих чисел більше одиниці. Відповідь обгрунтуйте.
3. На клітчастому папері намальовано квадрат розміром 100*100. Яку найменшу кількість його клітинок потрібно зафарбувати, щоб із незафарбованої частини неможливо було вирізати по лініях сітки триклітинкової фігурки ( у будь-якому розташуванні), зображеної на рисунку 2? Відповідь обгрунтуйте та надайте відповідь у вигляді числа. (рисунок прилагается)
4. Знайдіть усі такі пари нерівних двоцифрових (тобто таких, які не менше від 10) натуральних чисел, якщо сума решти (усіх, крім цих двох) двоцифрових чисел у 50 разів більша від одного з чисел цієї пари.
5. Із квадратного листа паперу у клітинку, в якому ціла кількість клітинок, вирізали квадрат, у якому також ціла кількість клітинок, так, що залишилось 124 клітинки Скільки клітинок було у першому листі паперу? (Відповідь надайте у цілого числа).
6. У трапеції АВСD діагоналі АС та ВD перпендикулярні. Знайти площу трапеції, якщо АС = 12 см, а середня лінія трапеції дорівнює 10 см. (Відповідь обґрунтуйте, запишить основні формули для розрахунків, числову відповідь надайте у см² у вигляді цілого числа).
7. З точки Р до кола з центром у точці О проведено дотичну РТ. Нехай R – точка перетину прямої РО з колом, а S – точка перетину прямої RT з бісектрисою кута TPR (див.малюнок 3). Чому дорівнює градусна міра кута TPS? (Відповідь обґрунтуйте, запишить основні формули для розрахунків, числову відповідь надайте у градусах у вигляді цілого числа). (рисунок прилагается)
Решение:Число 34953495 разложим на множители таким образом, чтобы остаток от разложения состоял из чисел 22, 33, 44 и 55 (т.к. только такие оценки ставит учитель). 3495=3⋅5⋅2333495=3⋅5⋅233, при этом оценки 233233 не бывает, но оно записано в виде ряда оценок 22, 33 и 33.
Таким образом, получается ряд оценок 33, 55, 22, 33 и 33 (как и по условию у нас оценок получилось 55 штук). Найдем среднее арифметическое данных оценок 3+5+2+3+35=3,23+5+2+3+35=3,2, округлив до целого получим оценку 3.
Конечно. Не стоит обращать внимание на всякого рода провокационные высказывания так называемых троллей и представителей пятой колонны, потому что есть люди, которые специально оплачиваются, и их задача – уводить от важных, серьезных тем. Такие провокаторы никогда не приводят доказательств и аргументов, а занимаются болтологией. Это первое. Второе: к сожалению, встречается еще одна категория невежественных и неграмотных людей, которые любыми пытаются привлечь к себе внимание, переходя порой на прямые оскорбления. Отвечать на такие высказывания, с моей точки зрения, – пустая трата времени. Я разделяю два схожих понятия: невежество и незнание. Незнание – естественное состояние. Человек не может знать все и вся. Это нормально и поправимо. Невежественный человек, даже имея возможность познавать, не делает этого. Что уже преступление. С чем мы и имеем дело в данном случае.
1. 64, 69
5. 1024 клеток
Остальное не решил, так как я сейчас не дома