М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Antonio11111111
Antonio11111111
02.10.2020 21:38 •  Математика

835. 1) |x +1,7|×(2x + 3) = 0; 2) |x - 4|× (2x + 7) = 0;
3)5х-8|×(x-6) = 0.

👇
Ответ:
tafefuyozo
tafefuyozo
02.10.2020

1) Ix+1.7|×(2x+3)=0

Ix+1.7|=0

2x+3=0

x1 = -1.7

x2 = -1.5

2) |x - 4|× (2x + 7) = 0

|x - 4|= 0

2x + 7 = 0

х1 = 4

х2 = -3,5

3) |5х-8|×(x-6) = 0

|5х-8| = 0

(x-6) = 0

х1 = 1,6

х2 = 6

4,6(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
shapuk
shapuk
02.10.2020

Хочете дізнатися про невтомну бджолину родину? Так от,  хоч бджола і мала комаха, а все в ній влаштоване за потребами! Хоботок, щоб добувати з квітки нектар, медовий зобик – резервуар, у якому бджола переносить нектар та воду, спеціальні корзинки на задніх лапках, куди вона складає кульки з пилку. Навіть віск для будівництва стільників та молочко для годування личинок ця комаха виробляє сама за до власних залоз та органів. 

Для того,  щоб злетіти, їй не потрібно розбігатися – вертикальний зліт і посадку вона робить миттєво, а якщо треба, може в повітрі й зависнути ( при цьому махає крильцями близько 250 разів за секунду). Усі ці складні маневри бджола часто виконує з вантажем (пилком та нектаром), що важить стільки ж, скільки вона сама. Навіть сучасним вантажним літакам таке не до снаги!

Це тільки здається, що всі бджоли однакові. Проте під час роботи їх можна розрізнити. Бджола – матка стежить за порядком і народжує потомство. Трутні відповідають за продовження роду, а робочі бджоли працюють і прибиральницями, і поварами, і няньками, і розвідниками, і воїнами…

А чому бджола дзижчить? Відомо, що у стані хвилювання вона робить до 500 змахів крильцями за секунду. Така швидка вібрація крилець у повітрі й створює дзижчання  (що більша частота змахів – то звук тонший). А підсилюють цей звук спеціальні отвори – дихальця, розташовані по боках під крильцями.  

Багато хто знає, який болючий укус бджілки, та кусає вона не від злості – комаха так захищається. Правда, цей захист вартує їй життя: жало, яке лишається в тілі ворога, висмикується разом з нутрощами, і вона гине.

Ці комахи – справжні трудівниці: одна бджілка відвідує за день до 4 тисяч квіток, на кожній із яких виконує запилення своїми шістьма лапками. Щоб виробити 500 грамів меду, робочій бджолі потрібно 10 мільйонів разів злітати від вулика до квітки й назад. Лише одна їхня сім’я запилює в день 40 – 60 млн. квіток! Ця комаха може тягти вагу в 310 разів важчу за себе. До речі, на Землі живе майже 20 тисяч різних видів бджіл. Нічогеньке розмаїття!

Всі ми, звичайно ж, любимо поласувати медом. Добувати його люди навчились давно, але раніше для цього потрібно було знищити весь рій. А українець Петро Іванович Прокопович першим у світі зробив вулик і рамку для збору меду. Його винахід дав можливість збирати мед, не знищуючи бджіл. Було це на початку ХIХ століття в селі Митченки Чернігівської області у 1814 році. Оце прогрес!

         БджілкаЯ гукнув учора бджілці,Щоб зіграла на сопілці.Але бджілка не змогла –Дуже зайнята була.Я сказав сьогодні бджілці,щоб зіграла на сопілці.Але бджілка не схотіла –До квіток на луг спішила.Завтра бджілці я скажу:- Я тобі до А як меду назбираєм –На сопілці вдвох заграєм.                             Сергій Цушко
4,5(19 оценок)
Ответ:
katya1074
katya1074
02.10.2020
Рассмотрим ситуацию между двумя мальчиками. Пусть один задумал двузначное число, которое состоит из цифр A и B, а у другого число состоит из цифр C и D. Найдём разницу (A-C) и (B-D), которая определяет сколько щелчков один даст другому. Кто кому сколько - это неважно. Важно, что надо просуммировать все щелчки:
(A-C) + (B-D) = (A+B) - (C+D)
Оказывается, сумма щелчков равна разнице между суммой цифр чисел, задуманных двумя мальчиками. Поэтому, рассматривая только суммы цифр чисел, задачу можно упростить, фактически перейдя к рассмотрению только неких задуманных чисел.

Начнём рассматривать ситуацию с тремя мальчиками. Возможны 4 варианта:

1) Все три мальчика (М1, М2 и М3) задумали Нечётное число (Н);
Найдём разницу (М1-М2) = Чётное (Ч), (М2-М3) = Чётное (Ч) и (М3-М1) = Чётное (Ч). Т.е. все три разницы будут чётными числами, сумма которых число тоже чётное.

2) Все три мальчика задумали Чётное число (Ч);
Находим разницу (М1-М2) = Ч, (М2-М3) = Ч и (М3-М1) = Ч. Все три разницы являются чётными числами, значит их сумма тоже число чётное. Кстати, порядок вычитания неважен, считайте, что все разницы берутся по модулю.

3) Два мальчика задумали Чётное число (Ч), один - Нечётное (Н);
Для определённости считаем, что Чёт у первых двух, т.к нет никакого различия, откуда начнём считать
(М1-М2) = Ч - Ч = Ч; (М2-М3) = Ч - Н = Н; (М3-М1) = Н - Ч = Н
Суммируем, Ч + Н + Н = Ч
Опять, число чётное.

4) Два мальчика задумали Нечётное число (Н), один - Чётное (Ч);
Рассуждаем аналогично, опять пусть у первых двух мальчиков Нечет.
(М1-М2) = Н - Н = Ч; (М2-М3) = Н - Ч = Н; (М3-М1) = Ч - Н = Н
Суммируем, Ч + Н + Н = Ч
Вновь сумма чётная.

Т.к. при любых задуманных числа, в итоге получается число Чётное, то никак не получится так, чтобы мальчике в сумме дали друг другу 19 щелчков.

ответ: Нет, не могло так случиться
4,8(13 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ