М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
karinakarina9
karinakarina9
11.04.2021 01:18 •  Математика

ть треба двоє велосипедистів виїхали одночасно назустріч один одному з двох пунктів відстань між якими 240 км. Другий велосипедист проїжджає щогодини на 4 км менше, ніж перший, і зустрічається з ним через стільки годин, скільки кілометрів за годину проїжджає перший велосипедист. Знайдіть швидкість ( у км/год ) першого велосипедиста.

👇
Ответ:
rebkovets2015
rebkovets2015
11.04.2021

12 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость первого велосипедиста, (x-4) - скорость второго.

t - время в пути.

k - число, равное количеству часов в пути и скорости первого велосипедиста.

xt+(x-4)t=240\\t=k ; x=k\\k^2+k^2-4k=240\\2k^2-4k=240\\k^2-2k=120\\k(k-2)=120\\k=12.

4,8(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ruzannakokh
ruzannakokh
11.04.2021
Тему істинного мужності не можна розкрити яскравіше, ніж прикладі військової прози часів Великої Великої Вітчизняної війни. Пригадаємо час, у якому створювалися твори Твардовського і Шолохова У дивовижній країні вже тріумфувала нелюдська сталінська політика, загальний власний страх і підозрілість пробралися на усі верстви суспільства, колективізація і його наслідки зруйнували одвічну сільське господарство й підірвали кращі сили народу. Усе це накладали відбиток і літературу. Тому більшість творів довоєнної літератури зображували російський народ темним і забитим. Всякі прояви живих почуттів приймалися за крамолу.Але грянула Велика Вітчизняна війна, яка зажадала від країни напруження всіх фізичних і духовних сил. Керівництво країни розуміло, що прояви народного підйому війни не виграти. Та й саме народ, відчуваючи смертельну загрозу як своєї свободі, а й самій існуванню російської землі, від перших днів війни виявив дива стійкості і героїзму Тільки усвідомлення міцної зв'язки Польщі з Батьківщиною дало російському народу ту велику собі силу й мужність, що керували діями до кінцяЦе є виявом народної вдачі зазначалося військової літературою. У фронтових газетах з'являються твори. І Оренбурга, О.Толстого, До Симонова, А Твардовського, М.Шолохова, у яких простий російська людина, змальовується тепло і з замилуванням, оскільки самими авторами з повагою і любов'ю ставляться до мужності знає своїх героїв
4,6(37 оценок)
Ответ:
volgaslob
volgaslob
11.04.2021
Згідно з ученням Чарльза Дарвіна в умовах природного відбору виживає самий пристосований. Отже, саме відбір - основна причина виникнення різноманітних пристосувань живих організмів до середовища проживання. Покажемо це на прикладі формування пристосувань у тетерячих птахів до життя в нижньому ярусі лісу. Для цього пригадаємо деякі особливості зовнішньої будови та життя цих птахів: короткий дзьоб, що дозволяє скльовує ягоди і насіння з лісової підстилки, а взимку з поверхні снігу; рогові бахромки на пальцях забезпечують ходіння по снігу, здатність рятуватися від холоду, зариваючись на ніч у сніг; короткі широкі крила, що дають можливість швидко і майже прямовисно злітати з землі. Припустимо, що у предків тетерячих птахів описані вище пристосування не були розвинені. Однак при зміні середовища проживання (у зв'язку з похолоданням або в силу якихось інших обставин) вони були змушені зимувати в лісі, гніздиться і годується на лісовій підстилці. І так з покоління в покоління на основі посилення, накопичення корисних спадкових змін удосконалювалися риси пристосованості тетерячих птахів до життя в нижньому ярусі лісу.
4,5(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ