М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dashakoshelevap06xlg
dashakoshelevap06xlg
09.08.2022 12:48 •  Математика

Площа поля дорівнює 250 га. За перший день зібрали врожай з площі, що становить 18% поля. З якої площі (в гектарах) було зібрано врожай за перший день?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Anne413
Anne413
09.08.2022

прыжок ноги врозь относится к наиболее простым опорным прыжкам (особенно через козла). невысокий подъем общего центра тяжести тела при этом прыжке позволяет почти всякому новичку перепрыгнуть через козла без особой предварительной подготовки.

в качестве подготовительных к прыжку ноги врозь можно использовать некоторые на полу, например: 1. прыжок с места или с разбега, отталкиваясь двумя ногами, с разведением ног врозь. 2. из упора лежа, отталкиваясь носками, поднять таз вверх и перейти в упор стоя ноги врозь.

из с наклоном вперед, руки вперед-кверху, прыжок вперед на ближний край плинта в длину. не изменяя положения рук, оттолкнуться или приземлиться в стойку ноги врозь.

прыжки через козла. 1. прыжок ноги врозь с разбега характеризуется сильным толчком ногами и последующим разведением их в стороны. руками отталкиваться о снаряд тогда, когда тело движется по восходящей кривой. в фазе полета надо резко поднять руки вперед-кверху, таз быстро подать вперед, а ноги, слегка согнутые в тазобедренных суставах, выпрямить.

2. вскок на козла на колени, соскок ноги врозь без рук.

3. прыжок ноги врозь через козла, поставленного вкось.

4. прыжок ноги врозь с опорой на одну руку.

5. прыжок ноги врозь с предварительным взмахом ногами назад.

6. прыжок ноги врозь через козла и веревочку, протянутую за козлом.

прыжки можно усложнять поворотами перед приземлением на 90, 180, 270 и 360°, изменением места опоры, хлопками в ладоши в полете после толчка руками и перед ним, отодвиганием мостика, мата, повышением высоты козла.

при прыжках через низкого козла страхующий стоит у одного из дальних углов снаряда (чем выше козел, тем нужно дальше стоять) и поддерживает гимнаста в случае неудачного прыжка двумя руками за плечо.

7. прыжок ноги врозь боком влево с последующей опорой левой рукой о козла (козел в длину). после толчка двумя ногами и толчка руками правая нога махом поднимается скрестно перед левой, левая же нога делает мах назад. вслед за ногами тело поворачивается на 90° влево. приземление облегчается опорой руки о снаряд.

8. прыжок ноги врозь назад с последующей опорой на козла обеими руками или без опоры (козел в длину или в ширину). прыжок исполняется так же, как и предыдущий, но поворот усиливается более резким движением ног, особенно ногой, идущей назад.

прыжки ноги врозь боком и назад усложняются поворотами перед приземлением в одноименную и разноименную стороны. при прыжке с поворотом налево надо страховать, стоя с правой стороны козла: одной рукой поддержать прыгуна за плечо, другой падение назад или в сторону.

подробнее - на -

4,6(11 оценок)
Ответ:
Xomka03
Xomka03
09.08.2022

Культура поведінки в громадських місцях, дотримання всіх правил етикету спілкування свідчить про високий культурний розвиток людини, про її виховання і манерах. Спілкування з вихованою інтелігентною людиною приносить багато позитивних емоцій, з ним завжди приємно проводити час і вести справи. Культура складалася і формувалася багато сторіч по-різному в різних цивілізаціях. Але сьогодні ми прийшли до того, що рівень культури населення значно впав, в порівнянні з минулим століттям. Багато людей в декількох поколіннях поняття не мають про те, як треба поводитися в суспільстві, в транспорті, в театрі або ресторані.

Хочу розповісти вам деякі правила поведінки в громадських місцях.

Почнемо з елементарних норм поведінки на вулиці.

Коли ви йдете по вулиці, то потрібно з повагою ставиться до перехожих, не можна застібати ширінку на ходу, заправляти сорочку, підтягувати колготки і т.д. Йти потрібно рівно, не розмахуючи руками і речами, які ви несете.
Необхідно суворо дотримуватися напрямок руху пішоходів, так, щоб не зіткнутися лоб у лоб із зустрічним потоком.

Не треба штовхати поруч йде людини, і вже у жодному випадку не роздивлятися красивих жінок, що проходять повз, вагітних, інвалідів і людей із зовнішніми каліцтвами, це свідчить про дуже низьку культуру.

На вулиці також можна плювати, смітити, жувати в роті зубочистку, ходити шеренгою по троє і більше, так як ви перекриєте шлях зустрічним перехожим.

Якщо ви зустріли на вулиці свого знайомого, то не варто підбігати до нього з криками і обіймами, особливо, якщо він йде в супроводі незнайомих вам осіб. Правила поведінки в громадських місцях зобов’язує ввічливо привітатися з ним, і, якщо, він не показав свого бажання з вами говорити, йти далі. Якщо ж він все-таки зупинився, то не варто його затримувати надовго, так як партнер по спілкуванню не повинен його чекати довго. І навпаки, якщо ви йдете з дівчиною чи іншим чоловіком, то вам не варто заводити розмову зі знайомим на вулиці, так як некультурно заставляти чекати вашого супутника, особливо, якщо це жінка.

Якщо ж вам необхідно обговорити що -то важливе, то обов’язково включіть вашого супутника в розмову, чоловіків потрібно обов’язково представити один одному, жінка має право не представлятися. Але і в цьому випадку розмова не повинен займати багато часу.

4,6(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ