М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
даяна55552
даяна55552
09.09.2020 06:38 •  Математика

на рисунку зображено графік змін температури розчину під час хімічного досліду. Через який час після початку досліду температура розчину в перше дорівнювала 20 градусів цельсія​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lenakors1997
lenakors1997
09.09.2020
Люди дуже часто говорять про те, що потрібно творити добро, і тоді світ стане кращим. «За добро добром відплачують» - говорить народна мудрість. Але з екранів телебачення часто демонструють зовсім протилежне: от зробиш комусь добро, а він тобі злом віддячить.І знайомі з цим згодні: невдячні люди дуже часто трапляються навколо нас. Можливо, злом вони за добро не відплачують, але й подяки від них не дочекаєшся.Але чому все одно потрібно творити добро? Мабуть, тому, що це нагальна потреба людини – посміхнутися комусь, простягти руку до До перейти вулицю, зігріти змерзлого, винайти для хворих чудодійні ліки. Або просто сказати добре слово підтримки.Звичайно, коли людина говорить красиві слова та обіцянки – це ще не так багато вартує. Потрібно підкріпляти свої слова реальними вчинками.Я думаю, що творити добро – це потреба навіть не просто людини, а всякої живої істоти. Скільки буває випадків, коли, наприклад, кіт виховує покинутих цуценят, або навіть вовки вигодовують загублених у лісі людських малюків. Не може жива істота жити без того, щоб самому творити добро. Усі релігії світу вчать нас  робити добрі вчинки, і християнська віра теж.Мабуть, у нашому непростому світі складно творити добро. І мені, як і усім, теж хочеться його творити. Але не завжди виходить. Часто забуваєш, що потрібно сказати щось хороше, а замість цього дратуєшся та огризаєшся на близьких та друзів. А потім почуваєшся дуже соромно. Часто губишся, коли час зробити добрий вчинок, а потім думаєш: потрібно було вчинити так і так…Ми боїмося чинити добро, тому що не впевнені, що нам за це віддячать. Хотілося б скинути ці обмеження і просто робити добро безкорисливо, не сподіваючись на вигоду. Від цього можна отримати велику, безмежну радість. Найщасливіші люди – ті, хто вміє допомагати іншим просто по волі своєї душі. І для них це так само природно, як дихати. Оточуючі інколи вважають таких людей майже святими. А той, хто добра не робить – він неначе живе у неповну силу, зіщулившись, озираючись навколо: де б вигоду знайти. Він не проживає половину свого життя, і з його очей ніколи не ллється життєдайний світ. Часто і дивитися на такого не хочеться.Знаєте, одним з прикладів безкорисливої доброти я вважаю героїню поеми «Наймичка» Тараса Шевченка. Ганна виховувала свого сина, все робила для нього, хоч знала, що він не вважає її своєю матір’ю. Він міг би вирости та вигнати її на вулицю – адже для нього вона була усього лише наймичкою. Стара та хвора наймичка кому потрібна? Ганна цього не побоялася, і все життя віддала Маркові та його родині. І серце хлопця відізвалося на її доброту  - він полюбив її як матір. Добро все одно знаходить справжню подяку, я в це вірю.
4,8(84 оценок)
Ответ:
ogne1arp
ogne1arp
09.09.2020
Подсолнечник. тепло в плане тепла, для возделывания подсолнечника определены те климатические зоны, где средняя влажность обычно не превышает 20%. в таких климатических условиях почти все гибриды можно без проблем выращивать, не применяя такой агротехнический прием как дефолиацию. в тех областях, где световой день немного короче, требуется дефолиация и предпочитаются более ранние гибриды. подсолнуху во время его цветения требуется большое количество тепло и более высокий уровень влажности более высокий, чем обычно, так как это будет стимулировать процесс опыления. подсолнечнику в среднем для оптимального созревания необходимо минимум 20-25 теплых и сухих дней (обычно это в августе). но в случае, если погода в августе не даст такой возможности, то время уборки нужно перенести на сентябрь.почва. насчет типа земель, подсолнечник – это та масличная культура, которая имеет достаточно высокую адаптивность к различным типам почв. одними из лучших типов земель для подсолнуха есть такие как: с небольшим процентом содержанием глины в прикорневой зоне растения (суглинки) с нормальным содержанием грунтовых вод в верхних слоях грунта, также подсолнечник достаточно хорошо произрастает и на более легких и более тяжелых грунтах. что касается содержания азота в грунте, то подсолнечник не нуждается в его высоком количестве, чего не скажешь о наличии калия и фосфора, так как от этих микроэлементов в большой степени будет зависеть стрессоустойчивость и процент масла в зрелых семенах.
4,8(77 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ