Поступите тaк. Первого гостя посaдите нa первый стул. Зaтем попросите 11-го гостя сесть временно нa тот же первый стул. Усaдив этих двух гостей нa первый стул, вы усaживaете:
3-го гостя нa 2-й стул
4-го -"-"- 3-й -"-
5-го -"-"- 4-й -"-
6-го -"-"- 5-й -"-
7-го -"-"- 6-й -"-
8-го -"-"- 7-й -"-
9-го -"-"- 8-й -"-
10-го -"-"- 9-й -"-
Кaк видите, остaется свободным 10-й стул Нa него вы и посaдите 11-го гостя, который временно сидел нa 1-м стуле. Теперь вы счaстливо вышли из зaтруднительного положения: у вaс рaссaжены все 11 гостей нa 10 стульях.
Останнім часом сучасна людина абсолютно помилково стала розподіляти саму себе і природу. Думається, що всі ми забули, що ми є не чим іншим як природою та її найяскравішим виявом, між людиною і природою можна впевнено поставити повноцінний знак рівності. Особливо приємно усвідомлювати той факт, що людина і природа – це одне і те ж тоді, коли в людській свідомості поселяється думка про те, наскільки велика природа, наскільки великий і дивовижний світ. Насправді, зрозуміти це дуже просто, необхідно лише уважно гати за природними явищами, замислюватися про них і давати їм належну оцінку, якої вони заслуговують.
Одним із самих чудових явищ великої природи є ліс. У лісі росте безліч цікавих рослин, там мешкає безліч тварин і комах. Знайомитися з цим дивовижним світом природи можна практично без зупинки і втомлення. Як прекрасно часом буває поглянути на ліс днем. Сонце висвітлює верхівки дерев, проникає між ними, створюючи прекрасне поєднання свого світла і тіні від дерев. Десь високо над головою можна почути звучання співу птахів, при цьому і навколо тебе теж відбувається активна діяльність, лісове життя кипить. При всьому при цьому людина далеко не відчуває себе чужорідним тілом у цьому прекрасному місці. Саме в лісі для людини відкривається повноцінна гармонія. Незважаючи на безліч звуків і інші дивовижні прояви природи, людина відчуває себе чудово, дуже умиротворено. Причина тому зрозуміла – перебуваючи на природі, людина відчуває себе так само, як і вдома. Ще більш прекрасний ліс в нічний час доби. Надзвичайно цікаво прислухатися до життя лісу вночі, адже він оживає по-новому, так, як ніколи раніше. Він неповторно звучить, відсутність видимості загострює інші почуття людей, надаючи людській свідомості нові риси, про які ніхто з нас раніше не замислювався.
Используя теорему о высоте прямоугольного треугольника, и подобных треугольниках (см. картинку) - полетели:
61) Т.к. Δ BKC ≡ Δ CKA ⇒ Их стороны пропорционально равны, а это значит что:
63) Т.к. Δ BKC ≡ Δ CKA ⇒ Их стороны пропорционально равны, а это значит что:
Далее рассмотрим Δ AKC:
В нём один катет AK = 9. Второй катет KC = 3√7. Остаётся найти гипотенузу AC. Применяем теорему Пифагора:
65) Т.к. AO и OB - это радиусы окружности ⇒
Далее:
AM = AO + OM = 10 + 6 = 16
⇒ MB = OB - OM = 10 - 6 = 4
Т.к. Δ ACM ≡ Δ CBM ⇒ Их стороны пропорционально равны, а это значит что:
67) Т.к. Δ ACH ≡ Δ CBH ⇒ Их стороны пропорционально равны, а это значит что:
Далее: Рассмотрим Δ ACB
Применяем формулу площади прямоугольного треугольника через высоту, проведённую к его основанию: