Die Jugendherberge an der Elbe in Hamburg ist sehr populär.Eine Übernachtung kostet nur 15 Euro.Das ist eine billige Möglichkeit für junge Leute die Welt zu sehen.Hier findet man schnell Freunde.Die Jugendherbergen sind sehr verbreitet.Zur Zeit gibt es in der Welt 5400 Häuser. Hier finden die Umweltseminare statt.Auf dem Programm stehen oft verschiedene Sportaktivitäten.Die Jugendherbergen sind ein Treffpunkt für Jugendliche.
Молодёжные хостелы (турбазы) на Эльбе в Гамбурге очень популярны.Ночлег стоит всего 15 евро.Это дешёвая возможность для молодых людей увидеть мир.Здесь быстро находят друзей.Такие хостелы очень ра Сейчас в мире их около 5400. Здесь проходят семинары.Часто в программе различные спорт.мероприятия.Такие хостелы-место встречи молодёжи.
«Аліса в країні чудес» характеристика Аліси Аліса — семирічна дівчинка, якій наснилися пригоди в підземній Країні чудес і Задзеркаллі, де вона зустрілася з різноманітними казковими і фантастичними персонажами, що живуть по своїй особливій логіці і весь час спантеличують розумну юну вікторіанку. Будучи втіленням всіх дитячих вікторіанських чеснот: чемності, привітності, скромності, стриманості, серйозності, відчуття власної гідності, Аліса одночасно зберігає в собі ту безпосередність і душевну відвертість. Світ нонсенсу, куди потрапляє Аліса, часто дратує її, дивні персонажі, з якими вона зустрічається, як правило, прискіпливі, дратівливі і образливі, проте їй вистачає здорового глузду, щоб примиритися з ситуацією, зуміти перевести розмову на іншу тему, дивуючись дивацтву світу, що відкривається перед нею, одночасно приймати його таким, як він є. Адже незважаючи на всю його дивність і уявну нез’ясовність, у світі Чудес і Задзеркалля царює своя бездоганна логіка. Це світ, де все розуміється буквально, де метафора позбавляється свого переносного значення, внаслідок чого каламбур таким навіть не відчувається, де парадокс виявляється результатом бездоганної логічної побудови. У забавних же пародійних віршах, що рясно зустрічаються в тексті, в знайомих за оригіналом логічних і граматичних зв’язках раптом виявляються зовсім інші, а то й просто безглузді слова.