М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Maxbys
Maxbys
06.04.2020 05:30 •  Математика

1) выберите неверное утверждение : а) любое число являеться делителем самого себя. б)число 1 является делителем всех чисел. в) делитель числа может быть больше самого числа. г) у числа может быть больше 3 делителей.

👇
Ответ:
sab2021
sab2021
06.04.2020
Мне кажется что неверное В
4,6(32 оценок)
Ответ:
Мне кажется в) не правильное
4,7(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SeitZhanel11
SeitZhanel11
06.04.2020
Лодка шла 28 км туда и обратно, значит весь путь = 28+28 = 56 км
Допустим, что скорость лодки равна х
Лодка плыла по течению, а потом против течения, значит сначала её скорость была х+3 (добавляем к скорости лодки скорость течения реки), а потом х-3 (против течения реки - вычитаем скорость течения)
Общее время - 7 часов
t=S/V (время = скорость/время)
Время, когда лодка плыла по течению 28/(x+3)
Время, когда лодка плыла против течения 28/(x-3)
28/(x+3)  +  28/(x-3) = 7 часов
Решаем простое уравнение, умножая обе части на (х+3)(х-3), получаем
28*(х-3) + 28*(х+3) = 7(х+3)(х-3)
28х - 28*3 + 28х + 28*3 = 7(х²-9)
56х=7х²-63
7х²-56х-63=0  Разделим всё выражение на 7
х²-8х-9=0
х1+х2=8
х1*х2=-9
х1=9, х2=-1 (хотите через дискриминант посчитайте) 
Скорость лодки не может быть отрицательной, поэтому х=-1 не подходит.
ответ: 9
4,6(31 оценок)
Ответ:
1234567890821
1234567890821
06.04.2020
Для того щоб зрозуміти, чому людина – біосоціальна істота, слід розібратися в значенні терміна «біосоціальний». Поняття має на увазі систему поведінки, яка є симбіозом біологічних і соціальних факторів. Говорячи по-іншому, поведінка біосоціальних істот (людей) одночасно визначається природними інстинктами, психологічними характеристиками і соціальними навичками.Людина як біосоціальна істота – зовсім особлива форма буття. Ми є його невіддільною частиною, але одночасно впливаємо на буття, змінюючи його. Ми одноразово об’єкт і суб’єкт пізнання.Жодна відособлена наука, будь то біологія, психологія, анатомія або т.п. не може створити цілісний образ людини. Це намагається зробити тільки філософія, але її пізнання зводиться до вивчення загальнолюдської природи.Чому так відбувається?Саме тому, що людина, як біосоціальна істота, містить в собі занадто багато аспектів. Він володіє наступними характеристиками:загальнолюдськими ознаками, тобто є представником конкретного виду.Спеціальними, що означає, що кожна особина є представником конкретної раси, народності, етносу.Конкретними: особистістю, психікою, талантами, нахилами, потребами.Людина як біосоціальна істота розглядається й тому, що за своїм походженням і натурою він двоєдиний. З одного боку – це хоч і високоорганізоване, але тварина, тобто біологічний організм. З іншого – це істота, що володіє соціальними, політичними, культурними, іншими унікальними навичками. Саме ця особливість дозволяє вважати, що людина – біосоціальна істота, або, висловлюючись словами Аристотеля, «політична тварина».З одного боку, життєдіяльність представників нашого виду визначається біологічним походженням. Індивідуум здатний передавати у спадок біологічні ознаки свого виду, має схильність до певної тривалості життя, хвороб, типу поведінки, темпераменту.З іншого боку, людина не має чіткої схильності до денного або нічного життя, типу харчування, поводженню (стадному, наприклад). Тому розвиватися, на відміну від тварин, він здатний у будь-якому напрямку.Потреби людини нерозривно пов’язані з його природою. Тільки природа проявляється в тілі, фізіологічних потребах, інстинктах (наприклад, необхідність харчуватися, розмножуватися і т.п.), а соціальне – у свідомості. Однак і природний початок, і соціальне складає єдиний конгломерат, який, за своєю суттю, є буттям.До слова, про природу людини в науці точаться суперечки. Одні вчені вважають, що природа обумовлена виключно генетикою виду: прямоходінням, диханням за до легких і т.
п.. інші ж включають у поняття і психіку індивіда, його інтелект, емоційний розвиток. Це теж підтверджує складність людської натури.Крім того, свідомість – це психологічне прояв, яке є породженням мозку, а мозок має біологічне походження. Це ще один доказ тієї істини, що людина як біосоціальна істота може розглядатися тільки одночасно з декількох точок зору.
4,5(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ