М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Neznayka66
Neznayka66
12.05.2020 14:52 •  Математика

Предмет природоведение 4 класс.короткое сочинение про зубра

👇
Ответ:
Aika2216
Aika2216
12.05.2020
Зубр является самым тяжёлым и крупным наземным млекопитающим на европейском континенте и последним европейским представителем диких быков. 
Его длина составляет 330 см, высота до двух метров, а вес достигает одной тонны. 

Зубр - стадное животное. Стадо имеет непостоянный состав в зависимости от сезона года: зимой стадо может насчитывать 100 и болеезубров, весной эти объединения распадаются на семейные стада в 10-15 животных. 
Продолжительность жизни зубров около 20-25 лет.

Естественная для зубров среда обитания - широколиственные и смешанные леса с густым подлеском. Для зубров важно чередование обширных лесных массивов с открытыми пространствами (лугами, опушками, полями). Эти животные не любят болот и высокогорий. 
К сожалению, в природе зубр не сохранился, и только благодаря зоопаркам и заказникам выжила небольшая часть этих животных. 
Современная область обитания зубра в России сформировалась в результате мероприятий по расселению разводимых в неволе животных в естественные местообитания. 
На территории России имеется 2 региона, населенных стадами зубров: Сев. Кавказ и Центр Европейской части.
4,8(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zena30331
zena30331
12.05.2020
1) Пропорция: 4 л раствора - 100%
                         х кг соли - 15%
х = 4 * 15 : 100 = 0,6 кг - масса соли в 4-литровом растворе;

2) Пропорция: 5 л раствора - 100%
                         х кг соли - 20%
х = 5 * 20 : 100 = 1 кг - масса соли в 5-литровом растворе;

3) 4 + 5 + 1 = 10 л - масса нового раствора;

4) 0,6 + 1 = 1,6 кг - масса соли в этом растворе;

5) Пропорция: 10 л раствора - 100%
                         1,6 кг соли - х%
х = 1,6 * 100 : 10 = 16% - концентрация полученной смеси.
ответ: 16%.
4,6(6 оценок)
Ответ:
Tan13Nanika
Tan13Nanika
12.05.2020

Рослинний і тваринний світ Антарктиди відрізняються великою своє­рідністю. На материку зустрічаються мохи, лишайники, водорості, гри­би, бактерії, а також дрібні безхребетні — тихоходи (з членистоногих), коловертки і деякі безкрилі комахи. У більш теплих районах на північно­му заході Антарктичного п-ова зустрічаються кілька видів трав'янистих квіткових рослин. У деяких місцях, наприклад на о-вах Віндмілл (біля узбережжя Землі Вілкса), мохи і лишайники утворюють щільний яскра­во-зелений покрив. В Антарктиді є багато озер, де водяться незвичайні мікроорганізми, у тому числі унікальні типи водоростей (синьо-зелені і діатомові), бактерій і джгутикових. В Антарктиці відсутні сухопутні сса­вці та прісноводні риби. З птахів найбільш характерні пінгвіни. Імпера­торський пінгвін виводить потомство у зимову пору. Інші види пінгвінів виводять пташенят влітку на скелястих пташиних базарах. Багато видів морських птахів, зокрема буревісник і великий також гніз­дяться у міжгір'ї скель. На безбережних морських просторах мікроско­пічні водорості утворюють «океанські пасовища» і поїдаються тварина­ми, які займають ключові позиції в антарктичних екосистемах. Найбіль­шою кількістю характеризуються популяції криля Euphausia superba (пла­нктонних морських рачків довжиною бл. 50 мм). Криль є основною їжею китів, пінгвінів, деяких видів тюленів і риб. Розвиток водоростей і криля сповільнюється зимою і значно прискорюється весною, коли внаслідок танення морського льоду стають доступними світло і поживні речовини, що зумовлює весняне «цвітіння води».

Океан є місцем проживання деяких видів тюленів, головним чи­ном тюленя-крабоїда, тюленя Уедделла, морського слона, морського леопарда, риб і китів. Зубаті кити майже повністю винищені мислив­цями, але більшість видів (крім кашалота) були врятовані на початку 1990-х років. Поголів'я смугачів і гладких китів в антарктичних водах за оцінками становить 760 тис. Також велика чисельність косаток (підродина дельфінів). У 1993 р. французький уряд запропонував пе­ретворити весь Антарктичний регіон на півдні від 40° пд. ш. у китовий заповідник. Антарктичні риби зазвичай повільно ростуть і повільно пересуваються, але живуть довго. Майже всі вони належать до сімей­ства нототеньових, поширеного головним чином біля берегів Антарк­тиди. Для антарктичних вод також характерне нечисленне сімейство білокровних риб, кров яких безбарвна через майже повну відсутність у ній еритроцитів і гемоглобіну.

4,6(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ