Система линейных уравнений с двумя неизвестными
x + y = 5
2x - 3y = 1
Система линейных ур-ний с тремя неизвестными
2*x = 2
5*y = 10
x + y + z = 3
Система дробно-рациональных уравнений
x + y = 3
1/x + 1/y = 2/5
Система четырёх уравнений
x1 + 2x2 + 3x3 - 2x4 = 1
2x1 - x2 - 2x3 - 3x4 = 2
3x1 + 2x2 - x3 + 2x4 = -5
2x1 - 3x2 + 2x3 + x4 = 11
Система линейных уравнений с четырьмя неизвестными
2x + 4y + 6z + 8v = 100
3x + 5y + 7z + 9v = 116
3x - 5y + 7z - 9v = -40
-2x + 4y - 6z + 8v = 36
Система трёх нелинейных ур-ний, содержащая квадрат и дробь
2/x = 11
x - 3*z^2 = 0
2/7*x + y - z = -3
Система двух ур-ний, содержащая куб (3-ю степень)
x = y^3
x*y = -5
Система ур-ний c квадратным корнем
x + y - sqrt(x*y) = 5
2*x*y = 3
Система тригонометрических ур-ний
x + y = 5*pi/2
sin(x) + cos(2y) = -1
Система показательных и логарифмических уравнений
y - log(x)/log(3) = 1
x^y = 3^12
Культура поведінки в громадських місцях, дотримання всіх правил етикету спілкування свідчить про високий культурний розвиток людини, про її виховання і манерах. Спілкування з вихованою інтелігентною людиною приносить багато позитивних емоцій, з ним завжди приємно проводити час і вести справи. Культура складалася і формувалася багато сторіч по-різному в різних цивілізаціях. Але сьогодні ми прийшли до того, що рівень культури населення значно впав, в порівнянні з минулим століттям. Багато людей в декількох поколіннях поняття не мають про те, як треба поводитися в суспільстві, в транспорті, в театрі або ресторані.
Хочу розповісти вам деякі правила поведінки в громадських місцях.
Почнемо з елементарних норм поведінки на вулиці.
Коли ви йдете по вулиці, то потрібно з повагою ставиться до перехожих, не можна застібати ширінку на ходу, заправляти сорочку, підтягувати колготки і т.д. Йти потрібно рівно, не розмахуючи руками і речами, які ви несете.
Необхідно суворо дотримуватися напрямок руху пішоходів, так, щоб не зіткнутися лоб у лоб із зустрічним потоком.
Не треба штовхати поруч йде людини, і вже у жодному випадку не роздивлятися красивих жінок, що проходять повз, вагітних, інвалідів і людей із зовнішніми каліцтвами, це свідчить про дуже низьку культуру.
На вулиці також можна плювати, смітити, жувати в роті зубочистку, ходити шеренгою по троє і більше, так як ви перекриєте шлях зустрічним перехожим.
Якщо ви зустріли на вулиці свого знайомого, то не варто підбігати до нього з криками і обіймами, особливо, якщо він йде в супроводі незнайомих вам осіб. Правила поведінки в громадських місцях зобов’язує ввічливо привітатися з ним, і, якщо, він не показав свого бажання з вами говорити, йти далі. Якщо ж він все-таки зупинився, то не варто його затримувати надовго, так як партнер по спілкуванню не повинен його чекати довго. І навпаки, якщо ви йдете з дівчиною чи іншим чоловіком, то вам не варто заводити розмову зі знайомим на вулиці, так як некультурно заставляти чекати вашого супутника, особливо, якщо це жінка.
Якщо ж вам необхідно обговорити що -то важливе, то обов’язково включіть вашого супутника в розмову, чоловіків потрібно обов’язково представити один одному, жінка має право не представлятися. Але і в цьому випадку розмова не повинен займати багато часу.
В те мрачные времена на Русских землях происходили беззакония,варварство,жестокость и произвол.Картину трудно смотреть без содрогания.Человеческая кровь льётся рекой.Страдают и гибнут сотни и тысячи безвинных людей.Возможно именно поэтому режиссёр А.Тарковский,чтобы показать весь ужас той поры,снимает свой фильм на чёрно-белую плёнку.
Тяжкие испытания выпала на долю главного героя - иконописца Андрея Рублёва.Чтобы полнлстью удостовериться в своём земном предназначении,ему приходиться пройти круги ада юродивую девушку от вандала,он убивает его.Эту вину он проносит через всю жизнь,дав обет молчания на 15 лет (кстати,это достоверный факт).Больно смотреть Андрею на свои, уничтоженные варварами, иконы.Большие сомнения грызут его душу о своём предназначении.
Но последняя новелла «Колокол» определяет основную тему фильма:есть свет в тёмном царстве и этот свет-луч надежды.Когда в разрушенном Суздале стал вопрос о литье нового колокола-оказалось,что не осталось ни единого литейного мастера.Слуги князя с трудом разыскали сына одного такого мастера.Юношу звали Бориска. И вот могучий голос колокола плывёт над землёй. Рублёв, наблюдающий это чудо, решает завершить свой обет и говорит Бориске:"Вот пойдём мы с тобой вместе. Ты колокола лить, я иконы писать…".В этих словахъ и заключается вся художественная сила фильма:ничто на этой земле не проходит даром и что всегда остаются справедливость,надежда и вера в светлое будущее. Видимо именно поэтому финальные кадры картины показываются в цвете, крупным планом, и мы видим знаменитые иконы А.Рублёва и "Троица".