15-а>15+а Переносим в правую часть неравенства -а с переменой знака на +, а а левую часть 15 с переменой знака на -. Получаем: 15-15>а+а Значит, 0>2а Сокращаем обе части неравенства на 2 и получаем 0>а. Что означает а<0 То есть а является отрицательным числом.
Это через теорему cos. там ведь формула такая: с²=a²+b²-2*a*b*cosα нам известно, что cosα лежит в пределах от -1 до 1 отсюда и ищем. ой, только раз у тебя треугольник, то сумма углов в нем = 180 градусов, и величина каждого угла принадлежит интервалу от 0 до 180, не включая. Тогда cosα у тебя тоже принадлежит только интервалу от -1 до 1 чтобы найти третью сторону, просто подставь вместо cosα эти крайние значения и в ответе у тебя получится тоже именно интервал, а не отрезок с полученными крайними точками надеюсь, у меня получилось более менее понятно объяснить)
Ділимо монети на 3 купки по 26, 26 і 25 монет. 1 зважування Кладемо на шальки терезів купки по 26 монет. Беремо ту купку, яка легша. Якщо ж купки важать однаково, відкидаємо ці монети і беремо купку з 25 монетами.
Розглянемо випадок, коли одна з купок з 26 монет виявилася легшою. Ділимо 26 на купки по 9, 9 і 8 монет. 2 зважування Кладемо на шальки терезів купки по 9 монет. Беремо ту купку, яка легша. Якщо ж купки важать однаково, відкидаємо ці монети і беремо купку з 8 монетами.
Тут знову розглядаємо випадок, коли одна з купок з 9 монетами виявилася легшою. Ділимо її на 3 купки по 3 монети кожна 3 зважування Кладемо на шальки терезів 2 купки по 3 монети. Беремо ту купку, яка легша. Якщо ж купки важать однаково, відкидаємо ці монети і беремо купку з 3 монетами, що залишилася. 4 зважування Кладемо на шальки терезів по 1 монеті. Якщо монети важать однаково, то остання монета - фальшива. Або фальшива монета та, що легша
Повернемося до 2 зважування, коли слід взяти купку з 8 монетами. Ділимо цю купку на 3 купки по 3, 3 і 2 монети. Тоді 3 зважування Кладемо на шальки терезів купки по 3 монети. Беремо ту купку, яка легша. Якщо ж купки важать однаково, відкидаємо ці монети і беремо купку з 2 монетами. 4 зважування Якщо ми взяли купку з 3 монетами. Кладемо на шальки терезів по 1 монеті. Якщо монети важать однаково, то остання монета - фальшива. Або фальшива монета та, що легша. Якщо ми взяли купку з 2 монетами. Кладемо на шальки терезів по 1 монеті. Фальшива монета та, що легша.
Повернемося до 1 зважування, коли фальшива монета знаходиться у купці з 25 монетами. Ділимо цю купку на 3 купки з 8, 8 і 9 монетами. 2 зважування Кладемо на шальки терезів купки по 8 монет. Беремо ту купку, яка легша. Якщо ж купки важать однаково, відкидаємо ці монети і беремо купку з 9 монетами. Далі 3 і 4 зважування проводять аналогічно, як розглянуто вище.
Переносим в правую часть неравенства -а с переменой знака на +, а а левую часть 15 с переменой знака на -. Получаем:
15-15>а+а
Значит, 0>2а
Сокращаем обе части неравенства на 2 и получаем
0>а. Что означает а<0
То есть а является отрицательным числом.