Відповідь:Про людину можна сказати – це жива система, що являє собою єдність фізичного й духовного, біологічного й соціального, успадкованого та набутого.
Пояснення:
Як соціальній істоті, людині властивий соціальний рух, що включає в себе всі інші форми руху, які функціонують під впливом соціального, але неподільно пов'язані із природою. Це означає, що людина як соціальна істота може нормально функціонувати тільки в тому випадку, якщо вона не порушує закони природи, а лише використовує їх, діючи відповідно до цих законів.
Людині як біологічному й соціальному суб'єктові властиві фізіологічні, матеріальні й духовні потреби.
Біологічні потреби людини зумовлені обміном речовин – запорукою існування будь-якого організму. Прикладом таких потреб є потреба людини в повітрі, їжі, воді, теплі, сонячній енергії й ін.
Важливу роль у житті людини відіграють матеріальні потреби. До них належать: потреба в житлі, грошах, одязі й ін., але слід зазначити, що матеріальні потреби людини безмежні й протягом всього свого життя вона прагне до максимального задоволення своїх матеріальних потреб.
Але найдивовижніше досягнення людини – створений нею світ духовних цінностей, досягнення науки й мистецтва. Книги, картини, музичні твори, пам'ятники архітектури, система знань про оточуючий нас світ і про самих людей – все це результат творчої діяльності людини.
2) 1 правило. - в день компьютеру уделять максимум 2 часа.
2 правило. - при использовании компьютера использовать специальные очки.
3 правило - монитор компьютера должен находиться в пределах 70 см.
4 правило. - обязательно сидеть не сутулясь, потому что может развиться такая болезнь как остеохондроз
5 правило - не злоупотреблять играми, они очень губительны для работы мозга.
6 правило - не включать громкую музыку. Чрезвычайно громкая музыка может превысить колебания барабанной перепонки, вследствие потеря слуха.
3) Выполнять ряд специальных упражнений для глаз обязателен. Учёными доказано, что смотря в монитор человек моргает меньше чем в 2 раза. Моргать человеку нужно , потому что в этом процессе увлажняется слизистая оболочки глаза. Специальные упражнения нужно выполнять каждые 10 минут.