М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
milka293
milka293
06.06.2023 15:37 •  Математика

Які зміни в природі відбуваються внаслідок господарської діяльності.

👇
Ответ:
жанара06
жанара06
06.06.2023
Зміни у літосфері. Видобування різноманітних корисних копалин порушує рельєф земної кулі. У різних куточках світу можна побачити численні кар'єри і шахти, горби відходів збагачу­вальних фабрик. Інколи внаслідок утворення пустот у верхній час­тині літосфери на земній поверхні стаються просідання та провалля, подекуди на 2-5 м. Такі зрушення гірських порід трапляються, зокрема, і на території України, у Донецькому кам'яновугільному і Дніпропетровському буровугільному басейнах.Поверхню літосфери також сильно видозмінюють насипи, спорудження естакад, прокладання численних доріг, шляхів метрополітену тощо/ Зміни у гідросфері. З метою захисту від розливу річок їх час­то «одягають» у «бетонні береги» або заточують у труби. Через будівництво водосховищ і водних «доріг» - шлюзів - порушується режим річок, змінюються умови існування водних організмів. Серед штучних водойм, які створила людина, є численні ставки, які часто використовують для вирощування риби. Зміни в атмосфері. Внаслідок господарської діяльності людини змінюється склад повітря, зокрема збільшується вміст вуглекислого газу в атмосфері. Він, мов скло теплиці, затримує сонячне тепло біля земної поверхні. Це спричинює підвищення температури на всій земній кулі, а отже, і поступове потепління клімату планети. Таке явище називають парниковим ефектом. Останнім часом усе більше занепокоєння викликає утворення озонових дір. Це пов'язують, зокрема, з викидами в атмосферу промислових і побутових відходів, із застосуванням фреонів - штучно створених речовин. Зміни у біосфері. Людина з давніх-давен почала вирощувати культурні рослини і розводити свійських тварин, змінюючи, а часто і знищуючи при цьому дику природу. Наприклад, з метою удобрення ґрунту чи для вдалого полювання у саванах Африки випалювали чагарники і трави. Як наслідок, змінився клімат: він став тут спекотливішим і посушливішим. Адже оголена земля сильніше нагрівалася, опади стали вкрай рідкісним явищем. Саме людина стала винною у тому, що багато рослин і тварин штучно переселені зі звичного середовища життя у нові для них умови. Так, у Європу були завезені і введені тут у культуру пшениця і кукурудза, капуста і буряки, картопля і перець, огірки і помідори та ще безліч інших рослин, що стали для нас життєво необхідними. Нині об'єктом штучного переселення стають здебільшого рідкісні рослини і цінні тварини, яких розводять для господарських потреб або для продажу. Зміни природних комплексів Землі — надання комплексам нових рис і властивостей. Одним із вражаючих наслідків діяльності людини є, зокрема, зменшення площі славнозвісних азіатських тропічних вологих лісів. Це не лише втрата численних представників живої природи, а й прискорення руйнування ґрунтів. Крім того, доведено, що через знищення лісів у тропіках можуть виникнути істотні зміни клімату навіть у помірних широтах.                                                                                            
4,5(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Liphan
Liphan
06.06.2023

Это уравнение имеет бесконечное количество решений, но бояться этого не надо, так как люди могут "оседлать" такие уравнения. Такие уравнения имеют определённую закономерность - чтобы понять какую, надо несколько раз задать Y какое-нибудь значение и посмотреть чему будет равен X (К примеру, если Y равен 0. Вместо Y пишем нуль в уравнении, которое нам дано и получается 0=-x+6 и следовательно X=6. Ставим Y значение 1, подставляем в начальное уравнение и получается 1=-x+6 и следовательно X=5). Появляется предположение, что если подставить Y значение 2, то X будет равен 4..пробуем: 2=-x+6. Да, действительно - икс равен 4. Мы нашли три "контрольных" точки (по которым можно понять, как будет идти линия) - это точки с координатами X=6 Y=0, X=5 Y=1 и X=4 Y=2. Отметь их на оси координат и соедини. Ты заметил, что получилась прямая, поэтому не ограничивайся только тем, что соединишь эти три точки - смело продолжай прямую как в одну сторону, так и в другую. 

Теперь отвечу на во как узнать по каким четвертям проходит линия. Там же, где у тебя точка Y=1 X=1, то там же и первая четверть (т. е. где везде единички, там и первая четверть) . А потом идёт нумерация ПРОТИВ часовой стрелки. И то, какие части задевает твой график и будет ответом на во в каких четвертях проходит линия. В твоём случае это I и IV 

4,5(85 оценок)
Ответ:
polibfbxbdbdbcb
polibfbxbdbdbcb
06.06.2023

Прямой пропорциональностью называется функция, которую можно задать формулой y = kx, где х – независимая переменная, k – не равное нулю число. Число k называют коэффициентом прямой пропорциональности. График прямой пропорциональности является прямая, проходящая через начало координат. Свойства: 1. Область определения функции - множество всех действительных чисел. 2. Это нечетная функция. 3. Переменные изменяются прямо пропорционально на всей числовой прямой: при возрастании аргумента функция пропорционально возрастает, при убывании аргумента функция пропорционально убывает.

4,6(80 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ