Моторная лодка против течения реки 8 км и вернулась обратно, затратив при этом на 30 минут меньше, чем против течения. найти скорость лодки, если скорость реки 4 км/ч.
Х-скорость лодки,х+4-скорость по течению,х-4-скорость против течения 8/(х-4) -8/(х+4)=1/2 х²-16=16х+64-16х+64 х²=144 х=-12-не удов усл х=12км/ч-скорость лодки
Характеристика петра на частку головного героя випало велике випробування: він сліпий від народження, і повинен поступово прийти до розуміння своєї цінності і потрібності в цьому світі. спочатку йому складно спілкуватися з однолітками, але поява в його житті евеліни приносить йому чимало приємних хвилин: він знаходить подругу, близької людини. по суті, петро хоче знайти своє місце в житті, але спочатку йому потрібно прийняти факт власної сліпоти. довго він не може змиритися з тим, що не такий як усі, що не бачить світ. він повинен прийти до розуміння того, що володіє великим талантом, і захотіти його розвинути до високого рівня. багато в чому досягненню цієї мети сприяє вплив дядька максима, який вигадує для племенников нові випробування. ми бачимо, як з недовірливого і невпевненого юнаки петро поступово стає сильною людиною, люблячим життя. коли він перестає жаліти себе і починає дихати на повні груди, результати не змушують на себе чекати: і ось петро вже сліпий музикант. короткий зміст історії розповідає про те, як у нього утворюється сім'я, особисте щастя. характеристика евеліни це була мудра і добра дівчинка, розвинена не по роках. при першому знайомстві можна помітити її незворушність і спокій, з яким вона дивилася на звичайні речі. по відношенню до петра вона ласкава і прониклива. недарма в ній одній в дитячі та юнацькі роки сліпий бачив відраду і втіху. евеліна - перший і єдиний друг петра, згодом його кохана. їхні стосунки гармонійні, з часом вони тільки міцніють. евеліна завжди сприймала біль петра як свою власну. момент, коли вона дізналася, що він сліпий, запам'ятався їй на все життя: вона плакала над цією обставиною так, немов хлопчик (в ту пору ще незнайомий) був її близьким родичем або другом.
руб.) - составляет 1%. 2) 100%-2%=98% - составила себестоимость цены после снижения на 2%. 3) 6,5*98=637 (руб.) - стала себестоимость такой детали. ОТВЕТ: себестоимость стала составлять 637 рублей руб.) - составляет 1%. 2) 6,5*2=13 (руб.) - составляет 2%, на которые понизилась себестоимость. 3) 650-13=637 (руб.) - стала себестоимость такой детали. ОТВЕТ: себестоимость стала составлять 637 рублей рублей составляет 100 %. После снижения на 2% себестоимость детали стала составлять 100%-2%=98%. Составим пропорцию: 650 рублей - 100 % ? руб. - 98% 650*98%:100%=637 руб. ОТВЕТ: себестоимость стала составлять 637 рублей.
30×8=240
240÷12=20(минут на путь)