М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maks8707
maks8707
26.01.2022 13:21 •  Математика

За 3 часа автомобиль проехал 174 км.сколлько часов ему понадобится,чтобы преодолеть расстояние 290 км,если он будет ехать с постоянной скоростью?

👇
Ответ:
theodoorka
theodoorka
26.01.2022
174÷3=58
290÷58=5 за 5 часов
4,5(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nelyagedo
nelyagedo
26.01.2022
У нашому суспільстві починають часто забувати про мораль і говорити правду не вважають за необхідність. Коли у людини постає вибір: сказати правду чи збрехати, то вона звичайно обере той варіант, який буде мати для неї більшу користь і у більшості випадків вона навіть не задумується, чи буде це корисно для інших...Та зважаючи на це, постає питання чи завжди правда слугує на користь? Якщо ми відверто будемо висловлювати всі свої думки, то спочатку можемо зіпсувати оточуючим настрій, а потім і зовсім втратити їх прихильність. Виходить дилема: казати правду добре і казати правду погано... Що ж робити? Особисто я знайшла відповідь на це питання. Перед тим, як щось сказати, ми повинні обдумати всі вигоди і недоліки нашої відповіді, і якщо правда отримала більше мінусів, то корисніше і правильніше збрехати. Але все це дуже тонка річ і іноді можна непомітити межу, коли неправда перетворить життя на суцільне пекло, тому мій висновок полягає в тому, що не завжди потрібно говорити правду, але потрібно  пильно слідкувати за межею корисності брехні. 
4,6(71 оценок)
Ответ:
Desa11
Desa11
26.01.2022
«Слово про похід Ігорів» — найвизначніша пам'ятка культури Київської Русі. Написана невідомим автором, вона пройшла крізь століття, подолавши усі перешкоди. Цей твір — героїчна, сповнена палкої любові до Вітчизни, до свого народу поема-заклик, яка лине із сивої давнини, гаряче відлунюючи і в серцях сучасних українців. Центральним образом «Слова...» є, безумовно, Руська земля.У бою князь Ігор — справжній герой, який не боїться смерті: «Краще потятим бути, аніж полоненим». Може, і не було б того ганеб­ного полону, якби він не повернув полк назад, щоб до Всево­лодові, оточеному ворогами. Але ж тоді це не був би князь Ігор, чес­ний, мужній лицар, який знає закони дружби й не порушує їх.Герой не втратив гідності й честі навіть у половецькому поло­ні. Він обдумує втечу, йому необхідно повернутися на рідну землю, щоб бути з народом, виправити становище. Мені здається, що допо­мога сил природи Ігореві є дуже знаменною. Князь не перестав бути героєм ні для Русі, ні для народу. Недаремно автор говорить про «тоску», що розлилася по землі, про траву, яка «никне жалоща­ми»... І зовсім інший настрій, коли Ігор повернувся: «землі раді, городи веселі».

Руська земля у творі — це те, що для наших предків було найдорожчим. Вони ішли у бій «за землю Руську», за неї страждали і гинули. Та й сама Руська земля стогнала від князівських міжусобиць, «колишні часи і князів колишніх пригадуючи!». Тому провідною у «Слові...» є ідея єдності всіх руських земель, адже, тільки об'єднавшись, удільні князі зможуть перемогти своїх ворогів, захистити Батьківщину.«Слово про похід Ігорів» — це поема слави, вірності і патріотизму наших предків, це наша історія. І як добре, що цей прекрасний твір   Головний герой «Слова» і мені здається щирим, правдивим. Це жива людина, нехай із деякими вадами, але по-справжньому благо­родна, гідна поваги й любові.
4,5(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ