М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gelik7575
gelik7575
04.03.2020 16:44 •  Математика

Мама дала саше 200р. и попросила его купить молоко, кефир и сметану. саша решил купить 2 пакета молока по 32р., 3 покета кефира по 27р.и банку сметаны за 28р. хватит ли ему денег? если хватит, то сколько сдачи он должен получить? хватит ли денег, чтобы купить молока на один покет больше?

👇
Ответ:
mamaevseenko
mamaevseenko
04.03.2020
(32*2)+(3*27)+28=173 рубля он потратил. 200-173=27рубля сдачи. Ему не хватит на 3 пакет молока
4,4(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
taykinamatilda
taykinamatilda
04.03.2020
В понятие красоты давно входит гигиена. Уход за лицом, телом, домом, одеждой и обувью перестал быть чем-то из ряда вон выходящим - это простые каждодневные процедуры сохранению здоровья. Важность чистоты Каждое утро миллиарды людей принимают душ, чистят зубы, умываются. Далеко не сразу человечество пришло к необходимости делать это. Вслед за античностью, прославлявшей чистоту и ежедневные водные процедуры как основу здоровья и красоты, пришли Средние века, во время которых прием ванны считался ненужным излишеством. Неудивительно, что именно на этот период времени пришлись самые смертоносные эпидемии.Постепенно стало ясно, что телесная чистота имеет большое значение для сохранения здоровья. Даже простое регулярное мытье рук может предотвратить очень многие болезни. Позднее сохранение чистоты стало восприниматься и с эстетической точки зрения. Современная гигиена обуви и одежды это ясно показывает. Разумеется, на базе учения о чистоте развилось целое научное направление, даже два. Их названия - санитария и гигиена - отсылают к античности. Первое в переводе с латинского означает "здоровье". Второе созвучно имени древнегреческой богини здоровья Гигиеи. Эти направления занимаются примерно одним и тем же, но с несколько разных точек зрения. Так, санитария по своей природе - прикладная наука. В задачи гигиены же входит в первую очередь теоретическое изучение влияния внешней среды на благополучие, работо и здоровье человека. Также эта наука занимается разработкой норм и правил соблюдения чистоты и устранения вредных факторов либо же компенсацией их эффекта. Одна из основных ее целей - повышение сопротивляемости организма возбудителям заболеваний и другим внешним негативным влияниям.
4,8(65 оценок)
Ответ:
sanyaraku
sanyaraku
04.03.2020

Багато людей звертається до Бога в страху, в нещастях, в терпінні, але в той час, коли ці труднощі зникають, ці люди повертаються до звичайного життя, яке не має більше нічого спільного з вірою та живуть так, немовби Бог не існував. Ще більш численними є ті, які вірують не стільки в Бога, але в релігію, як не дивно це може здаватися. Ці люди почуваються добре в Церкві, віднаходять в ній потіху та розраду. Багато з них вже від самого свого дитинства звикли до цієї «сакральності» (святості) Церкви та релігійних обрядів. Там все є прекрасним, глибоким, таїнственним, не так як у повсякденному житті – недобре та погано. Вони ототожнюють себе з цією «релігійністю», ніколи не вникаючи у її глибину. Релігійність, натомість, не має нічого спільного з «реальним» життям. Релігійність пропонує добрі та чисті «досвіди», допомагає жити. Проте згідно з цією схемою, релігійність є відокремлена від життя і життя відокремлене від релігійності.

Вкінці існує третя категорія людей. Йдеться про тих, які вважають релігію чимось корисним і необхідним для людського суспільства, для нації, для родини, для дітей, для тих, які вмирають, і для хворих, для підтвердження чесності та моральності; йдеться про тих, які зводять релігію до власної вигоди. Дуже часто матері звертаються до священика з проханням, щоб викорінив з серця їхній дітей цей чи інший поганий нахил: «Отче, скажіть моїй дитині, що Бог все бачить, отож вона буде мати страх і не зробить тої чи іншої речі.Роздумаймо над тими дивними словами: «запорука того, чого сподіваємося, – доказ речей невидимих». Видаються дивними, тому що кожне з них, на перший погляд, містить в собі певну суперечність. Якщо я знаходжуся на етапі очікування чогось, на етапі надії, то тільки тому, що ця річ ще не зреалізувалася, інакше, не було б більше чого очікувати, на що надіятися. Оскільки більше це стосується невидимого, тобто того, чого неможливо гати чи досліджувати. Як можна побачити, розпізнати, отримати певність чогось справжнього та правдивого, якоїсь дійсності, добра, яке посідаємо? Тим не менш, саме завдяки цим, на перший погляд, парадоксам апостол визначає віру. Слід зазначити, передовсім, що це визначення не містить слова «Бог». Це слово появиться в наступних віршах. Проте тут говорить про віру, як про особливу умову, характерну для людини – як про дар, що його має людське буття.

Але про який дар говориться? На це питання можна відповісти, що йдеться про певне стремління, притягання (приваблення), очікування бажаного, передчуття чогось іншого, для чого варто жити.

«Бога ніхто ніколи не бачив». Але що ж тоді означає ця споконвічна віра? На що, на кого вона спрямована? Що вкладає людина в це таїнственне, найбільш логічно нез’ясовне з усіх створених людиною слів? До цих пір, кажучи про твердження «я вірю в Бога», я говорив про два перших слова цього твердження: про «я», з якого воно починається, і про віру, яку «я» ісповідую. Я говорив про віру, що це, перш за все, якась віддача себе або самовіддача, але яка тільки тому і лише тоді можлива, коли людина знає, дізнається те, чому вона себе віддає, подібно до того, як і любов спалахує в душі одночасно з появою коханого. Але ось улюбленого ми бачимо, і бачачи – знаємо, і дізнаючись – любимо. А Бога «ніхто ніколи не бачив». Чи означає це, що ми Його відчуваємо?

4,4(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ