М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ychenikpurple
Ychenikpurple
09.01.2021 10:36 •  Математика

На двох верстатах виготовляють однакову продукцію. продуктивність першого верстату в 2 рази більше продуктивності другого. імовірність появи браку на першому верстаті -0,1, на другому – 0,15. виготовлені за зміну деталі у контейнер. знайти імовірність того, що: а) випадково витягнутий з контейнера, виріб не виявиться бракованим; б) випадково вибраний виріб виявився придатний. знайти імовірність його виготовлення на другому верстаті.

👇
Ответ:
Ymnikas
Ymnikas
09.01.2021
Белки могут превращаться и в жиры, и в углеводы, но обратного превращения не бывает. жиры могут превращаться в углеводы, а углеводы - в жиры.
4,7(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Julianna2006
Julianna2006
09.01.2021

Людина сама може сформувати свою долю, буквально « зліпити » її? Справа в тому, що багато людей поводяться подібно нікому баласту, не можуть знайти собі місце у своїй же життя.


Взагалі така поведінка з’ясовно, насамперед, тим, що людина не може визначити для себе конкретну мету в житті. А спробуйте, заради експерименту, запитати у середньостатистичної людини: «А у Вас є конкретна мета в житті? ». І ви побачите, що в 99 % випадків вам дадуть відповідь: « Звичайно ж, є! ». Більшість людей навіть можуть таке питання прийняти за образу, почнуть обурюватися. На самій- то справі, це просто захисна реакція будь-якої людини – ніхто не хоче визнавати себе « баластом », кожен хоче відчути себе значущою особистістю.


Подробнее - на -

4,7(96 оценок)
Ответ:
hakimov676
hakimov676
09.01.2021

Людина сама може сформувати свою долю, буквально « зліпити » її? Справа в тому, що багато людей поводяться подібно нікому баласту, не можуть знайти собі місце у своїй же життя.


Взагалі така поведінка з’ясовно, насамперед, тим, що людина не може визначити для себе конкретну мету в житті. А спробуйте, заради експерименту, запитати у середньостатистичної людини: «А у Вас є конкретна мета в житті? ». І ви побачите, що в 99 % випадків вам дадуть відповідь: « Звичайно ж, є! ». Більшість людей навіть можуть таке питання прийняти за образу, почнуть обурюватися. На самій- то справі, це просто захисна реакція будь-якої людини – ніхто не хоче визнавати себе « баластом », кожен хоче відчути себе значущою особистістю

4,4(8 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ