М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
medvedevastasy
medvedevastasy
27.05.2022 01:38 •  Математика

Твір на тему "у чому трагедія гамлета"

👇
Ответ:
BeliyTigr115
BeliyTigr115
27.05.2022
Гамлет — людина філософської думки. В окремих фактах він уміє бачити вираження загальних явищ. Але від активних дій його утримує не здатність до роздумів, а ті нерадісні висновки, до яких він приходить у результаті роздумів над тим, що відбувається навколо. Все, .що відбувається при дворі, приводить Гамлета до узагальнених висновків про те, хто він, яке він займає місце у світі і що він може змінити. Якщо у світі є можливим нерозкритий і непоправний злочин, якщо в ньому гинуть справжні відчуття, зокрема чесність, вірність, любов, дружба, справедливість, то світ перевернувся. Світ уявляється Гамлету або городом, який заріс бур'яном, або в'язницею з жорстким режимом і контролем. Гамлет називає світ «буйним садом», плодами якого є зло і підступність. Він заявляє своїм товаришам, що Данія — в'язниця і весь світ — в'язниця. А у відомому монолозі «Бути чи не бути» Гамлета ставиться під сумнів цінність життя. Перераховуючи всілякі нещастя людини, він зображує звичаї суспільства. Дійсність він сприймає як нестерпно важку ношу для людини, але йому доводиться терпіти гніт вседозволеності.

Гамлет вражений не тільки злочином Клавдія, але і всією системою чужих йому принципів життя і моральних норм. Гамлет усвідомлює, що не може обмежитися однією тільки помстою, бо помста за зрадницьке вбивство Клавдія не змінить світу, не поверне світові дійсні цінності. Гамлет не заперечує помсти, але разом з тим усвідомлює, що його мета набагато ширше — він прагне протидіяти злу в усьому світі.

Грандіозність завдання і неможливість його втілення пояснює всю складність внутрішнього світу Гамлета і визначає його дії. У житті «нечесної гри», в якій можливий обман і підлість, він не може знайти собі місце і не може знайти методи боротьби з несправедливістю. Масштаби зла гнітять Гамлета, викликають у ньому розчарування, усвідомлення власного безсилля. Людина і світ сприймаються Гамлетом зовсім по-іншому, не так, як раніше.

Таким чином, Гамлет стикається не з випадковим злом, не з одиничним ворогом, а з цілим ворожим суспільством. І саме тому, що йому відкриваються закони цього суспільства, він відчуває недостатність власних сил у боротьбі зі злом. Сюжет трагедії «Гамлет», навіяний соціальним пристроєм Англії того часу, але значення цієї трагедії виходить за рамки певної країни і певної історичної епохи. Зображена у трагедії картина пригноблення і тиранства, процвітання підлості та брехливості, на жаль, є характерною для всіх часів. Тому трагедія великого драматурга не втрачає своєї актуальності до наших днів. А образ Гамлета є вічним образом благородного і самотнього борця зі злом.
4,7(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
berteret6
berteret6
27.05.2022
Размеры участка 15 х 30 метров
Площадь составит 450 кв. м.

Как я решала.
пусть х- одна из сторон прямоугольника. тогда вторая сторона пусть будет 60-2*х
Площадь участка будет х * (60-2*х) , и она должна быть максимальная.
х * (60-2*х) = максимум
60*х - 2*х^2 = максимум
Дифференцируем.
60-2*2*х=0
4*х = 60
х = 15
Значит первая сторона 15м (забор ставится вдоль обеих сторон) . вторая сторона 60-2*15 = 30м.

Не уверена только в том, что в 7 классе проходят производные.
Если еще не проходят, то можно построить график функции у= 60*х - 2*х^2 (это будет перевернутая парабола) и найти максимум функции графическим путем.
4,7(69 оценок)
Ответ:
Лизок2020
Лизок2020
27.05.2022
скорость  12 км/час;
время   15 мин;
расстояние ?
Решение.
Расстояние  S = V*t, где V --- скорость, а  t время. Но важно, чтобы время, входящее в единицы скорости совпадало с единицами определения времени.

переводим минуты в часы.
1 час = 60 мин; 15 мин = 15:60 = 1/4 часа, т.е. 15 минут меньше часа в 4 раза.
12 : 4 = 3 (км) --- расстояние, которое проедет велосипедист за 15 мин.
ответ: со скоростью 15 км/час велосипедист преодолеет за 15 минут расстояние в 3 км.

переводим скорость в метры в минуту.
1км = 1000м;  1 час = 60 мин;  12 км/час = 12000м/60мин = 200м/мин;
200 * 15 = 3000(м) = 3(км)
ответ:  3 км проедет велосипедист за 15 минут со скоростью 12км/час.
4,8(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ