М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zheniaKk1
zheniaKk1
08.11.2020 00:38 •  Математика

ответьте на вопросы 1.сколько знаков используют для записи натуральных чисел в десятичной системе ? как называют эти знаки? 2. как называются группы по три цифры,на которые разбивают многозначные числа с права налево? 3. сколько разрядов имеет каждый класс? как их называют? 4. как называется запись натурального числа,которой мы пользуемся?

👇
Ответ:
1.используют 10 знаков:1,2,3,4,5,6,7,8,9,0 называют числа
2.Называют классы
3.ответы в таблице.

ответьте на вопросы 1.сколько знаков используют для записи натуральных чисел в десятичной системе ?
4,5(20 оценок)
Ответ:
JesusVl
JesusVl
08.11.2020
1)9, цифры
2) -
3)3
4)-
4,7(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mangleplaydj1
mangleplaydj1
08.11.2020
У давнину люди вважали, що Земля є плоским або опуклим кругом, який тримається на підпорах. Стародавні індійці думали, що півкулю Землі тримають чотири слони, які стоять на величезній черепасі. У слов’ян існувала думка, що Земля тримається на китах, а кити плавають по воді.

Учений Піфагор, який жив за дві з половиною тисячі років до нашої ери, вважав, що Земля – це куля, в якої немає верху та низу. Через двісті років після Піфагора старогрецький учений і філософ Аристотель, вивчаючи будову Всесвіту, висловив думку, що Земля – центр Всесвіту, а навколо неї обертаються Сонце і Місяць, планети і зорі. Приблизно через п’ятсот років після Аристотеля жив грецький учений Птоломей, який створив свою систему Всесвіту. Він учив, що всі небесні тіла рухаються навколо Землі в порожньому світовому просторі.

500 років тому всі попередні уявлення про будову Всесвіту спростував польський учений Микола Копернік. Він після тривалих завдяки складним математичним розрахункам довів, що Земля є не центром Всесвіту, а лише однією з планет, що обертаються навколо Сонця.

Ідеї Коперніка розвинув у своїх працях італійський учений Джордано Бруно, який народився в 1548 році. Він вважав, що Всесвіт не має центру й меж. Його твердження суперечили поглядам церкви на Всесвіт, і тому його оголосили єретиком, змушували відмовитися від єретичних поглядів. Але славетний учений не зрікся своїх ідей, за що в 1600 році його заживо спалили на вогнищі.

З давніх часів гаючи за небом, люди використовували різні прості вимірювальні прилади, які дозволяли визначити місце розташування і час перебування тіл на небосхилі. Найпершим і найпростішим приладом був гномон. Він складався зі стрижня, установленого на горизонтальному майданчику гаючи за довжиною та напрямком тіні стрижня, можна було визначити висоту Сонця й інші астрономічні дані. Пізніше були сконструйовані квадрат, за до якого вимірювали кути між зорями, та астролябія – прилад, за до якого визначали висоту зір над горизонтом.

Перший прилад, що збільшував зображення в 30 разів, сконструював італійський професор астрономії та математики Галілео Галілей у 1609 році. Це телескоп, назва якого означає «далеко дивлюсь». За до цього приладу вчений побачив у десятки разів більше зір, ніж неозброєним оком, виявив, що Чумацький Шлях – це скупчення незліченної кількості зір, що слабко світяться, відкрив чотири супутники Юпітера, розглянув поверхню Місяця та багато інших небесних тіл.

Сучасні телескопи дають збільшення в 500 разів. Їх установлюють у спеціальних приміщеннях – обсерваторіях з Землі дослідження небесних тіл не обмежується. Зараз створені орбітальні станції, штучні супутники, які вивчають небесні тіла в космосі.

Освоєння космосу збагачує науку новими знаннями про небесні тіла. Першим у космосі побував радянський льотчик Юрій Гагарін. 12 квітня 1961 року за 108 хвилин він облетів земну кулю зі швидкістю 8 км/с (її називають першою космічною швидкістю). У 1965 р. радянський космонавт Олексій Леонов першим вийшов у відкритий космос. У 1969 р. американські космонавти висадилися на Місяць і взяли проби місячного ґрунту. Першим космонавтом незалежної України став Леонід Каденюк, який у 1997 році протягом 16 діб працював на орбітальній станції спільно з американськими космонавтами.
4,8(5 оценок)
Ответ:
sedvl
sedvl
08.11.2020
Климат украины  україна займає територію, розташовану  в східній частині європи. на заході знаходяться карпатські гори, а на півдні — кримські. територія україни омивається азовським і чорним морями. ці фактори впливають на клімат україни. він здебільшого помірно континентальний. але крим значно відрізняється від інших частин усієї території. клімат тут субтропічний. можна спостерігати різницю навіть між середньою літньою і зимовою температурами. улітку середня температура — 21—22 градуси вище нуля, а в криму звичайно 23—26 oс. узимку температура в криму близько трьох градусів вище нуля, тому що кримські гори перешкоджають проникненню холодного вітру з півночі. карпатські гори відрізняються від іншої частини української території кількістю опадів. найбільша кількість опадів зафіксована в цій частині. в україні літо звичайно сухе і спекот-не, а в карпатах часто йдуть зливи і грози. іноді бувають грози з градом, що дуже несприятливо для сільського господарства. зима звичайно м’яка, без суворих морозів. узимку для українських міст і містечок цілком звичний дощ зі снігом. для клімату україни, крім її південної частини, характерний сніжний покрив. для нашої країни тумани не часті, але вони бувають восени і навесні. завдяки сприятливим кліматичним умовам, таким як зимовий сніжний покрив, достатня кількість дощів і жарких днів улітку, україна традиційно є сільськогосподарською країною. тут вирощують пшеницю, кукурудзу й інші зернові культури, овочі і майже усі види фруктів. вот !
4,5(90 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ