Сложи фигуру из 17 палочек. уберите одну палочку так, чтобы получилось 5 равных квадратов. сколько решений ты сможешь найти? (фигура состоит из 6 равных квадратов) заранее !
В задаче используем рисунок в приложении. Чтобы он был больше похож на план комнаты изобразим на нём дверь и окно. Масштаб на планах (картах, чертежах) записывают тремя разными 1 - численный масштаб - отношение размеров на плане и в действительности в одинаковых единицах длины. Например: М = 1 : 100 - размеры на плане уменьшены в 100 раз. 2 - именованный масштаб - указано отношение в разных единицах длины. Например: В 1 см - 1 м. Здесь словами записано отношение = 1 см = 100 см. 3 - на больших картах используют линейный масштаб - небольшой отрезок линейки с дополнительными делениями и указанием размера единичного отрезка. Нередко на планах показывают ещё и направление сторон света - это удобно, например, на планах квартир - можно узнать на какую сторону выходят окна. РЕШЕНИЕ Размер клетки в тетради - 5 мм.но для более точных расчетов понадобится оцифрованная линейка (с делениями). Измеряем размеры сторон прямоугольника в миллиметрах и умножаем на число обратное масштабу - не делим на 1/100, у умножаем на 100. Длина - 50 мм * 100 = 5000 мм = 500 см = 5 м - длина комнаты Ширина - 30 мм *100 = 3 м - ширина комнаты. Измерим ширину окна - 13 мм * 100 = 1300 мм = 130 см - окно. Измерим ширину двери на плане - 9 мм * 100 = 900 мм - 90 см - дверь.
С планами не дружу но возможно это сойдет: Народився 15 (27) липня 1853 в Житомирі. Батько письменника був суворим повітовим суддею і асесором. Мати була родом з Польщі, чому письменник з дитинства досконало знав польську мову. Початкову освіту Короленко отримав в Житомирській гімназії, потім сім’я переїхала в Рівне, де він вступив до місцевого училища. Після смерті батька Короленко вступив до Технологічного інституту в Петербурзі, який не зміг завершити через матеріальні труднощі. У 1874 році він перевівся в землевласницьку академію в Москві, де навчався на основі стипендії. У зв’язку з тим, що письменник в юності брав участь в народницьких рухах, він був виключений і висланий в Кронштадт. У 1877 році він повернувся до Петербурга і вступив до Гірничого інституту. Приблизно в цей же час почалася його літературна кар’єра. Перша новела В. Г. Короленка, «Епізоди з життя «шукача»» з’явилася в 1879 році. Навесні того ж року, за підозрою в революційній діяльності, його знову виключили з навчального закладу і вислали в Глазов. А коли в 1881 році він відмовився від присяги Олександру III, був висланий на кілька років до Сибіру. Найбільш плідними для письменника стали 1885-1895 роки. Справжнім тріумфом Короленко став вихід його кращих творів — «Сон Макара» (1885), «В поганому товаристві» (1885) і «Сліпий музикант» (1886). У 1890-і роки Короленко багато подорожує. Він відвідує Крим, Кавказ. У 1893 році письменник був присутній на Всесвітній виставці в Чикаго (США). Результатом цієї поїздки стала розповідь «Без язика» (1895). Короленко отримує визнання не тільки в Росії, але і за кордоном. Його твори виходять на іноземних мовах. До 1900 року письменник жив у Петербурзі, де написав кілька новел. Потім він оселився в Полтаві, де і прожив до кінця своїх днів. В останні роки він працював над автобіографією під назвою «Історія мого сучасника». В. Г. Короленко помер 25 грудня 1921 року, так і не завершивши четвертий том цього твору.