М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ilyavazhnov1995
Ilyavazhnov1995
03.12.2020 14:00 •  Математика

Моторная лодка движется по течению реки 24 км/ч. найдите скорость лодки против течения реки если скорость течения реки 2,4 км/ч

👇
Ответ:
Doctor555
Doctor555
03.12.2020
1)24-2,4= 21,6 (км/ч) -скорость лодки в стоячей воде
2) 21,6-2,4=19,2 (км/ч) скорость лодки против течения
ответ: скорость лодки против течения реки 19,2 км/ч
4,6(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alibaevaalina146
alibaevaalina146
03.12.2020

Права і обов’язки є невід’ємним атрибутом кожної людини. Світ влаштований так, що права та обов’язки можуть існувати тільки разом. Комусь, мабуть, хотілося б мати тільки одні права і не мати ніяких обов’язків. Бажання це загалом нормальне, адже кожен хоче жити якомога краще, от тільки реалізувати його на практиці практично неможливо. Жодна людина ніколи не зможе жити без обов’язків. Всі живуть, маючи обов’язки, найімовірніше, що така ситуація збережеться і надалі. Питання лише в тому, в якому віці людина починає відчувати тягар обов’язків? Що можна сказати про права та обов’язки учнів?

Спершу слід розглянути права, як більш приємну складову. Я думаю, що в учнів більше прав. Насамперед, це стосується права на помилку. У той час як дорослі вважаються такими людьми, які вже вивчилися, багато знають про життя і повинні поводитися безпомилково, учням в принципі дозволено помилятися. Це стосується як питань навчання, так і всіх інших життєвих сфер. Звичайно, це зовсім не означає, що учні повинні зловживати своїм правом і постійно помилятися. Важливо вміти вчитися на власних помилках, щоб до моменту зрілості повністю їх позбутися. У частині всього іншого, учні мають такі ж права, як і дорослі.

Що стосується обов’язків, то ключовим обов’язком кожного учня є отримання якісної освіти. Причому якість освіти залежить не лише від того, де вона отримується. Вона також залежить і від зусиль самого учня, причому ця залежність найсильніша. Намагатися добре вчитися, докладати серйозні зусилля для отримання цінних знань – це важливий аспект, який є ключовим обов’язком кожного учня. Однак, враховуючи, що кожен учень – це ще, як правило, молода людина чи дитина, йому також необхідно нести і інші обов’язки. Зокрема, для нього дуже важливо стежити за власним здоров’ям, вчитися не тільки певних шкільних дисциплін, але й життю в цілому. У житті є безліч важливих правил і понять, які необхідно знати кожній дорослій людині. Молодість – це саме той період, коли всьому цьому необхідно вчити. І це – такий ж обов’язок, про який варто пам’ятати.

Я думаю і навіть переконаний, що права і обов’язки учнів добре співвідносятся. У той час як дорослі люди мають величезну кількість обов’язків, включаючи необхідність заробляти і піклуватися про своїх дітей, учні мають значно менше обов’язків. Втім, це аж ніяк не означає, що такими обов’язками можна гребувати. Кожен повинен як користуватися своїми правами, так і виконувати свої обов’язки.

4,5(44 оценок)
Ответ:
GeBorgge
GeBorgge
03.12.2020
Революционный этюд — этюд для фортепиано до минор, сочинение 10, № 12, написанный польским композитором Фредериком Шопеном во время восстания в Польше 1830 года против русского самодержавия.
Жанр этюда у других композиторов в основном означает «упражнение». В творчестве Фредерика Шопена этот жанр имеет иное значение. Несмотря на то, что все его этюды развивают какой-либо один тип фортепианной фактуры (октавная техника, двойные интервалы, арпеджио и другие), каждый из его этюдов представляет собой законченную пьесу, гармонически и мелодически яркую и запоминающуюся.

Начинается Революционный этюд с диссонанса — доминантсептаккорда, играемого правой рукой, после которого из среднего в низкий регистр следует пассаж, который исполняется левой рукой. Это два ключевых элемента этюда, в основе которого — пассажи (арпеджио) левой руки и аккорды в правой.

Шопен в этюде использует в мелодии ритм национального польского танца — полонеза. Этот приём создаёт как национальный характер этюда, так и патетическое настроение пьесы. За 30 лет до этого Людвиг ван Бетховен, передавая в музыке дух революционной борьбы, написал «Патетическую сонату», во вступлении первой части которой звучит тот же мотив, что и позже у Шопена, схож и ритм данных мелодических отрезков. Причём оба произведения написаны в одной тональности — до-минор.

В 1895 году русский композитор Александр Скрябин написал Этюд opus 8 № 12 ре-диез минор, который, при совершенно ином стиле музыки (характерные для Скрябина приёмы изложения фактуры, сложная полиритмия, гармоническое мышление), начинается с той же ритмоформулы, которая была и в до-минорном Революционном этюде Шопена. Этот этюд также известен как Революционный.
4,8(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ