М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
jarinka2804
jarinka2804
21.08.2021 13:39 •  Математика

Огород имеет форму прямоугольника. длинна его 240 метров ширина в 4 раза меньше. 3/4 часть занята овощами а остальная площадь засажена картофелем какая площадь занята картофелем?

👇
Ответ:
марат172
марат172
21.08.2021
240 м : 4 = 60 м (ширина)
S=а*в, где а - длина, в - ширина
S=240 м * 60 м = 14400 м2
14400 м2 * 3/4 = 10800 м2 (овощи)
14400 м2 - 10800 м2 = 3600 м2 (картофель)
ответ: картофелем засажено 3600 м2
4,7(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Раола
Раола
21.08.2021
 Экономика Краснодарского края  Коллективизация и индустриализация на Кубани На конец 1920 - начало 1930-х годов приходится «великий перелом» в деревне. Наличие большого ко­личества казаков среди хлеборобов осложняло кол­хозное строительство на Кубани. Как и в других зер­новых районах, коллективизация здесь проводилась История Кубани поспешно и часто насильственными методами. Сове­ты, партийные ячейки, несмотря на амнистию, полу­ченную от Советской власти, относились к казакам предвзято, так как они служили у белых. Если каза­ки не хотели идти в колхозы, их причисляли к враж­дебным элементам, хотя такое поведение было реак­цией на действия Советской власти, на нарушение законнос
4,5(63 оценок)
Ответ:
ХЕЛП209
ХЕЛП209
21.08.2021
- Умови потрібні для існування живих організмів? Що отримує людина від природи?

Зараз в усіх куточках Землі живуть люди. Проте заселялися території неодночасно. На думку вчених, перші люди з’явилися на Землі в Африці. Там вони освоювали території, придатні для життя. Лише через деякий час люди почали заселяти інші частини Землі.

- Від чого залежав вибір давніми людьми місця проживання?

Вибір місць проживання був пов’язаний із природою. Люди селилися там, де було тепло, на рівнинах, поблизу водойм — там, де можна було збудувати житло та здобути їжу.

З часом кількість людей збільшувалася. їм не вистачало місця та їжі. У пошуках нових місць проживання люди переселялися на нові території. З Африки вони почали селитися спочатку в Євразії, а вже потім — в Австралії. Значно пізніше було заселено Північну та Південну Америки. Лише в Антарктиді люди живуть тимчасово. Серед вічного снігу і льоду на наукових станціях там працюють вчені, які приїжджають почергово, щоб проводити дослідження.

Населення Землі розподілено нерівномірно. Найбільше населення на даний час проживає в Євразії. На другому місці за кількістю населення перебуває Африка, на третьому — Північна Америка, на четвертому — Південна Америка. Найменше людей проживає в Австралії.

Серед країн найбільше людей проживає в Китаї та Індії. Кількість населення там перевищує 1 мільярд осіб.

На запитання про те, як і коли люди розселилися на Землі, допомагають дати відповідь археологи — учені, які займаються розкопками давніх поселень людей.

Кількість людей на Землі постійно зростає. У далекому минулому кількість населення зростала повільно. Людина дуже залежала від природи, їй важко було долати голод та хвороби. Швидкий приріст населення розпочався лише 200 років тому, коли залежність людини від природи стала меншою, а тривалість життя — більшою» Цьому сприяв розвиток промисловості, сільського господарства, медицини.
4,6(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ