М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Lev1223
Lev1223
05.04.2020 04:43 •  Математика

Во сколько раз 1дм меньше чем 1м во сколько раз 1кв. м больше чем 1кв. дм

👇
Ответ:
1м=10дм   значит в 10 раз  меньше         1кв м=100квдм   знач в 100раз больше
4,6(14 оценок)
Ответ:
svesda2
svesda2
05.04.2020
2) 1 м*2=100 дм*2
     100:1=100(раз)-в сто раз больше
1)В 10 раз больше 1 метр-1 дециметра: 1м=10дм 
4,6(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
miras20081
miras20081
05.04.2020
Дізнаєшся більше про безпеку в побуті; правила користування водогоном, тепловими мережами; чому необхідно економити воду

 Пригадай

Що таке безпека й небезпека? Про які небезпеки в побуті знаєш?

Щоб забезпечити населення всіма побутовими вигодами, до будинків прокладають електричні кабелі, труби водогону й тепломережі.

У сільський місцевості люди часто користуються водою з криниць, їжу готують на газовій плиті, яка працює від газового балона.

Через труби водогону вода до будівель має надходити без сторонніх домішок, мати певну температуру, смак, запах. Для цього воду з водойм через водозабір подають на станцію водоочищення. Там її очищують за до хімічних речовин. Вода з резервуарів чистої води під тиском насосних станцій надходить до водогінної мережі населеного пункту.
Криниці слід облаштувати так, щоб у них не потрапляли сторонні предмети.

У міській водогінній мережі стежать за тим, аби якість води відповідала санітарно-гігієнічним нормам. Санітарно-епідеміологічна служба перевіряє також якість води в криницях.

Щоб поліпшити якість питної води, її можна очищати вдома. Так, кип’ятіння пом’якшує воду, знищує бактерії, віруси, яйця глистів. У профільтрованій воді менше механічних забруднювачів, хлору, вона прозоріша і смачніша. Люди користуються також пристроями для очищення води, фасованою водою в бутлях, водою з природних джерел тощо.

Прісної води на планеті не так уже й багато. Нині в багатьох країнах світу вже не вистачає прісної води. Прикро, що люди, використовуючи воду, не замислюються над цим. Стічні води, обробка сільськогосподарських земель хімічними речовинами, надмірне використання засобів побутової хімії забруднюють воду, погіршують її якість. Буває, люди не економлять воду, залишаючи відкритими крани. Якщо з крана капає вода, то за добу витікає майже 60 літрів.

Ти ще не можеш самостійно відремонтувати кран чи зливний бачок, то зверни увагу дорослих на несправність. Тобі до снаги перекрити крани в разі витоку води. Адже відкритий водогінний кран у квартирі може призвести до небезпечної ситуації — затоплення. Вода заповнить квартиру, зіпсує підлогу, речі. Вона може проникнути й у квартири поряд із твоєю та в ті, що на нижніх поверхах. Затоплення може виникнути також, коли забиваються каналізаційні труби

Завдання

1. Назви небезпечні ситуації, що можуть статися в помешканні.

2. Яких порад слід додержуватися, щоб запобігти затопленню?

3. Як діяти, якщо сталося затоплення?

4. Розглянь схему очищення води. Розкажи, який шлях проходить вода, яка надходить до оселі.

5. Чи ощадливо (економно) використовуєш воду? Чому?

Моделюй — набувай життєвих навичок

Учись правильно діяти.

З до дорослих:

•   дізнайся, де в помешканні розташовані вентилі, що перекривають постачання води в оселю. Під наглядом дорослих потренуйся закривати їх;

•   з’ясуй, у яких місцях може протікати вода;

•   дізнайся, де розміщено електровимикач, що відключає від електромережі всю оселю. Під наглядом дорослих навчися ним користуватися;

•   запиши у власний довідник номери телефонів аварійних служб, до яких слід звертатися, коли протікають крани, труби, вода затоплює оселю.
4,8(30 оценок)
Ответ:
009988771
009988771
05.04.2020

Салават Юлаев – национальный герой башкирского народа. Эта легендарная личность, соратник Емельян Пугачева, привлекала внимание и писателей, и художников. Алексей Кузнецов заинтересовался Салаватом Юлаевым еще в юности. Он изучал документы, ездил по местам, где бывал герой, в набросках воссоздавал костюмы того времени, чтобы его картина была исторически достоверной.

  Картина была написана в 1955 году. Она сразу же завоевала сердца зрителей. И все потому, что легендарный герой Башкирии изображен бесстрашным воином, который верен своим идеалам свободы и равенства. Образ Салавата занимает центральное место на картине. На переднем плане художник изобразил представителей власти, ведущих допрос батыра. Они сидят спиной к зрителю. А вот Салават изображен к зрителям лицом. 

 

  Его взгляд суров, но в глазах молодого человека нет и тени страха перед теми, кто допрашивает его, кто вынесет ему приговор. Он верит в правоту своего дела. И потому ему не страшна смерть и муки, какие бы не придумали его мучители. О том, что герою предстоит тяжелое испытание, говорят при для пыток, изображенные Кузнецовым на заднем плане картины. Они как бы таятся во мраке. Но хорошо видна дыба. Пылают раскаленные угли, на которых палачи уже накаляют инструменты для пыток. 

  А бесстрашного батыра нисколько не тревожат приготовления палачей. Он прямо смотрит в глаза следователей. Его гордая осанка, взгляд немного свысока, ясно дают понять, что сломить его могучий дух невозможно. Именно таким представляли себе своего героя башкиры. О нем слагали легенды и песни. Поэтому картина А.Кузнецова «Допрос Салавата» стала одним из лучших его произведений, свидетельствующих о масштабе исторического мышления ее создателя.

4,7(48 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ