М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
andreyBublik
andreyBublik
10.03.2020 16:12 •  Математика

А)0,48: 20+1,52: 20 б)5,4: 2+4,6: 2

👇
Ответ:
antihype3
antihype3
10.03.2020
А)0,48:20+1,52:20=0,024+0,076=0,1
б)5,4:2+4,6:2=2,7+2,3=5
4,8(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
«Дон Кіхот» образ головного героя Ім’я: Бідний ідальго Алонсо Кіхано → мандрівний рицар Дон Кіхот із Ламанчі (щоб уславити свою батьківщину)→ Рицар Сумного Образу → Рицар Левів. Опис Дон Кіхота — «Літ нашому гідальгові до п’ятдесятка добиралося, статури був міцної, із себе худий, з лиця сухорлявий…» Захоплення. Полюванням, але «водно читав рицарські романи з таким запалом і захватом, що майже зовсім занедбав не лише полювання, а усяке господарство». Він навіть збожеволів через них, і, вірячи у правдивість описаного, вирішив стати мандрівним лицарем. Мета мандрівок Дон Кіхота. «Поборювати всілякого роду кривди, наражатися на різні біди й небезпеки, щоб, перебувши їх і подолавши, окрити ймення своє безсмертною славою». Подорож не можна було відкладати, «бо від того світові неабияка могла вчинитися шкода: скільки ще в ньому треба знищити, скільки беззаконня скасувати, скільки сваволі впинити, скільки помилок виправити, скільки повинностей виконати» (розд. II, ч. І).) Збруя. «Поперед усього вичистив прапрадідну збрую, що вже бозна-відколи занедбана в кутку валялася і добре іржею та цвілизною взялася». «Вирізав з картону такий ніби начілок, примостив до шишака — от тобі і шолом зуповний. …рубонув раз і вдруге, то одним махом знівечив усе, над чим цілий тиждень морочився». Кінь. «Тоді огледів свою шкапу і, хоч вона в нього була …сама шкіра та кості, визнав, що ні Александрів Буцефал, ані Сідів Баб’єка його коневі не рівня… І назвав нарешті Росинантом, себто Перешкапою. Се ім’я здалось йому благородним і милозвучним, а до того ще й промовистим: бувши передніше шкапою, перетворився б то його кінь у найпершого румака на світі». Дама серця. «Проста дівчина з сусіднього села, хороша на вроду, що він у неї був деякий час закоханий, хоч вона, здається, про те не знала і не дбала. Звали її Альдонса Лоренсо… Він назвав її Дульсінею Тобоською (бо родом була з Тобоса). Це ім’я здавалось йому доброзвучним, витворним і значливим, до пари тим, що він приклав уже собі й коневі своєму». Зброєносець — Санчо Панса (Панса — черево). «Був то чоловік добрий, хоча добра мав, сердега, не гурт, але, як то кажуть, без олії в голові… покинув жінку і дітей і став до сусіда свого за джуру». Дон Кіхот – це мрійник-ідеаліст: людина зі шляхетними намірами, котра не може втілити в реальне життя, бо не знає, як це зробити. В образі Дон Кіхота узагальнено характерні риси людської природи, які проявляються в різні часи, в різних країнах. Сервантес створив образ глибокого загальнолюдського змісту, що виходить ‘за межі своєї епохи.





4,6(87 оценок)
Ответ:
Carolina1Cerry
Carolina1Cerry
10.03.2020

Украшение – это декор, дополнение к чему-либо (отделка, наряд, убор).

С древних времен люди украшали себя и свое оружие золотом, драгоценными камнями, серебром. Стремление человека украшать себя появилось, по-видимому, раньше, чем стремление одеваться, в самых древних археологических находках встречаются предметы, служащие для украшения женщин и мужчин. Рисунки, найденные археологами, говорят нам о культуре древних людей. Как одежда, так и украшения подвержены изменениям моды, меняются также и материалы. 

Украшений существует огромное количество, но все же можно попробовать выделить виды украшений, наиболее характерные для нашей страны:

Украшения для волос.  К таким видам украшений можно отнести обручи, повязки, ленты, заколки, шпильки, гребни, зажимы, резинки, цветы и так далее. Все эти украшения могут быть, как совершенно простыми, так и представлять собой поистине произведение искусства. Как правило, к таким украшениям относятся диадемы.Украшения для лица. Самыми распространенными, конечно, являются серьги и клипсы. Но к этой группе также стоит отнести украшения для пирсинга губ, языка, носа, брови, а также украшение зубов металлами и драгоценными камнями.Украшения для шеи. Сюда относятся все украшения, которые можно одеть на шею. А надеть на нее можно бусы, цепочки, ожерелье (нить из драгоценных камней), колье (цепочки плотно облегающие шею и изготовленные из драгоценных металлов со вставками из драгоценных камней), чокер (украшение из любого вида ткани на липучке, плотно облегает шею). 
4,7(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ