М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zemdy926
zemdy926
17.02.2022 08:33 •  Українська мова

Прочитайте речення. Знайдіть узагальнювальні слова при однорідних членах. Визначте, якими членами речення вони виступають. Запишіть, уживши
потрібні розділові знаки.
1. Дрібний ромен як вижовкла мережка красолька мак і королевий цвіт усе цвіте
і кланяється літу (Л. Костенко). 2. О рідне слово, хто без тебе я німий жебрак
старцюючий бродяга мертвяк оброслий плиттям саркофага прах купа
жалюгідного рам’я? (Д. Павличко) 3. Неспокій рух і боротьбу я бачив скрізь в
дубовій вербовій корі в старих пеньках у дуплах в болотній воді на поколупаних
стінах (О. Довженко). 4. Із сивої давнини існували на землі чотири класичні
доброчесності а саме мудрість правосуддя правомірність стійкість (з журналу).
5. Тонкі брови русяві дрібні кучері на голові тонкий ніс рум'яні губи все
подихало молодою парубочою красою (І. Нечуй-Левицький). 6. Немов поклала
ти мені на груди долоні теплі і спинилось все і почуття і спогади ілюди і мертвий
лист що хвилями несе (Є. Плужник). 7. У густій мрящі білій як молоко все
пропадало гори небо пастухи ліси (М.Коцюбинський). 8. Оце тут з дерева
виробляють всячину і вози і колеса меблі всякі вікна все що потрібне чи в хаті
чи у полі (П.Мирний).​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
oosik
oosik
17.02.2022

Земля - це наш унікальний дарунок. Вона подарувала нам життя, ми можемо спокійно вчитися і працювати. Адже більше ні на одній планеті у великій сонячній системі життя немає. Лише у нас, на Землі, є повітря, яким ми дихаємо і без якого загине все живе. Є вода, без цієї дивної і казкової по своєму складу рідини не зможе жити ні один живий організм на землі. Йде дощ, який дарує нам свою прохолоду, живить землю і наповнює наші водоймища. Є у нас такі красиві океани, мори і річки, в яких живе інший світ, світ тварин і рослин. А як добре і прекрасно влітку поринути в прохолодну воду. І ми навіть не замислюємося, що такого чарівного дарунку більше ніде у всьому всесвіті.

З давніх часів чоловік і природа тісно взаємозв'язані. В давнину первісні люди повністю залежали від довкілля. Але йшов час, людина еволюціонувала, удосконалювався його мозок. Люди навчилися добувати вогонь, будувати житла, створювати знаряддя праці. Людина не лише завойовувала своє місце серед інших племен, але і намірилася підпорядкувати саму природу.

Питання взаємодії з довкіллям актуальне і сьогодні. Проголосивши себе царем серед всіх живих істот, чоловік забув, що сам є частиною природи, вінцем її творіння. І замість вдячності продовжує поводитися дуже агресивно. Ні для кого не секрет, як згубно сьогодні позначається на навколишньому світі діяльність людини. 

4,4(18 оценок)
Ответ:
petrokozlo998
petrokozlo998
17.02.2022

Черкаси, місто в якому я живу. 
Воно має багату історію, але мало пам’яток архітектури. Воно славиться культурними діячами минулого, але майже не має сучасного культурного життя. Це майже курортне місто, яке славиться своєю природою, рівними та паралельними вулицями, які розбивають місто на безліч кварталів. 
Майдани. Ми до них звикли та не звертаємо на них уваги, але в Черкасах є майдан Європейський (біля Будинку Торгівлі), Леніна, який розташований між майданом Воїнів-інтернаціоналістів (на розі Шевченка та Святотроїцької (Кірова) та майданом Шевченка (біля Драмтеатру). Майдан Дружби Народів який переходить в майдан Богдана Хмельницького та впирається в кафе „У Богдана”. Ми не помічаємо цього, але, як приємно, що стіни будинків не давлять на пішоходів. 
Бульвар – зелений, довгий, цікавий. Тут можна посидіти на лавочці (шкода, що вони переважно в центральній частині міста. І огорожу стару теж шкода гати за містом, за життям черкасців. Можна читати, пити пиво, слухати музику, спілкуватися. 
Але коли до мене приїздять гості, мені майже немає чого показати. 
Чудово, що є що розповісти. 
Пам’ятник Шевченку встановили „підпільно” без постанови Кабінету Міністрів. Пам’ятник Леніну – найбільший в світі пам’ятник окремо стоячого вождя світового пролетаріату (висота постаменту 6 метрів, фігури 9 метрів 10 сантиметрів). Пагорб Слави ми нагорнули більший ніж у Києві, маленька помста, що нам не дозволили встановити вищу ніж у Києві фігуру „Батьківщини-матері”. 
Дніпро 12-14 кілометрів завширшки. Розповідаю, про те звідки взялися сучасні мешканці міста: мешканці колгоспів, яким видавали паспорти, коли вони їхали на комсомольську будівлю (хімічні заводи) та достроково звільнені зекі, яких відправляли працювати „на хімію”. 

4,6(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ